Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátzóna elkerülése. Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzóna elkerülése. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sokat fogunk beszélgetni, együtt lenni, és tetszik a lány.

2014. febr. 24. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy próbálj meg a Barátja lenni, nem pedig kapásból a lába közé kerülni.
2014. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát sprite.
2014. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Érintsd meg (ne letapizd) és közeledj felé, csókold meg az első randin már, ne habozz, légy határozott és férfias, ne pedig buzî!
2014. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2014. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha vonzódik hozzád,akkor úgysem ott fogsz kikötni,ha pedig nem,akkor akár fejen is állhatsz.
2014. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

cselekedj! de gyorsan mert ha ő nem kedvel téged,tovább tudj lépni és elengedni

Mert csak befogsz kattanni

én is így jártam a csóknál tovább nem jutottunk és csak barátnak tekintett ami nagyon fájt és nehéz volt vele megbírkozni... :(

2014. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Én a csók után az első adandó alkalommal a bugyijába nyúltam és a mellét simogattam a ruha alatt, hogy tudja mi az ábra, és nem csak romantikázni akarok, meg nem vagyok valami buza vagy szerencsétlen. Tudtára adtam, hogy be akarok jutni a p|nájába. Akkor még ha nem is volt szex, első lépésnek hatásos, és tudja rögtön a lány, hogy férfivel van dolga, nem egy kisgyerekkel vagy egy nyámnyila alakkal. Kannak kell lenni néha, nem elég az udvarlás, meg kell mutatni ki az akinek farka van!
2014. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegény lány, még alig ismeritek egymást, te máris bepakoltad a "barátnő zónába". No mindegy, legalább próbáld meg tisztázni, hogy csak azért beszélgetsz vele, meg vagy kedves hozzá, hogy idővel majd széttárja neked a lábát, és nem másért; de a rögtön bugyiba nyúlkálással vigyáznék, mert pár lány nem reagál túl jól az ilyesmire (magamból kiindulva mondom)...
2014. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: ha már a farkamat tapogatja, (jó igaz, gatyán keresztül csak) akkor engedtessék meg nekem, hogy a bugyijába nyúljak! :D
2014. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!