Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Szerelmes lehetek belé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már nagyon régóta ismerek,gyakorlatilag együtt nöttünk fel,de nem beszélünk sokat.Megtudtam hogy régen tetszettem neki,hogy most is vagy nem azt nem tudom,de van hogy les engem amikor találkozunk.Nyár óta kicsit máshogy gondolok rá és többet,de mindig elfojtottam ezt az érzést.Valamelyik nap elöttem szállt le a buszról,és megéreztem a parfümjét,aminek jó illatta volt,és azóta csak megint rá gondolok.Szerelmes lehetek belé és magamnak sem "merem bevallanni"?Ne cikizzetek ki,de még sosem voltam szerelmes,ezért vagyok bizonytalan..Köszönöm ha elolvastátok és értelmes választ adtok!
2014. febr. 25. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Asszem megyek Fableözni.
2014. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem nem vagy feltétlenül szerelmes, lehet, hogy csak most tetszett meg neked. ebben közre játszhatott, hogy tudod, hogy régen tetszettél neki. próbáld meg megtudni, hogy érdeklődik -e még irántad. :)
2014. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!