Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek szerelmes úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes úgy egy lányba hogy nem vonzódom hozzá szexuálisan?

Figyelt kérdés

nagyon nagyon szeretem a barátnőmet..

20/l.


2014. febr. 10. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Megengedem.
2014. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor az nem szerelem, hanem szeretet.
2014. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódsz hozzá szexuálisan, akkor nem vagy szerelmes.
2014. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, akkor az barátság, szeretet.
2014. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de mindennél jobban szeretem őt.
2014. febr. 10. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Francnak kell összejönni valakivel aki mégcsak nem is tetszik -.-
2014. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok, és voltam már így szerelmes lányokba. fura, gondolom.
2014. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen.
2014. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem létezhet. Ókori történetírók még az együtt felnövő, majd háborúkban együtt bajtársként harcoló, érzelmileg legszorosabban egymáshoz kötődő férfiak egymás iránti érzését még szégyenlősség mentesen, nyíltan férfiszerelemnek nevezték.


Akkoriban teljesen természetes volt az, hogy egy évtizedekig szolgáló katona a nőket élvezettel használta, mélyebb érzelmek nélkül, közben érzelmileg katonatárshoz kötődött, jelentős részüknél ebbe a mai értelemben vett buzulás is hozzátartozott, de knagyobbik részüknél nem.

2014. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában akkor van ilyen, ha valami más is izgatja szexuálisan az embert. Tipikus példa erre a biszexualitás, vagy ha a másik nemen kívül egyéb dolgok, szituációk is izgatják az embert. Itt megoszlik, hogy az egyikbe inkább szerelmes lesz, a másik inkább szexuálisan izgatja.


De lehet, hogy csak nagyon sokat jelent neked a barátnőd és emberileg, barátilag szereted.

2014. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!