Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány mondja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mondja, hogy a lányok többségét nem érdemes jónak látni, abban mennyi lehet az igazság?

Figyelt kérdés
Hogy őszinte legyek, elég sokat csalódtam már bennük, még a normálisnak, kedvesnek, értelmesnek tűnőkben is. De az egyik lány ismerősöm megjegyzése még jobban elgondolkodtatott, miszerint ha én tudnám, hogy milyen a lányok többsége... A gond az, hogy ha megismerkedem valakivel (vagy legalábbis próbálok neki esélyt adni az ismerkedésre), mindig abban reménykedem, hogy ő hátha különb lesz, meg nem csak hazudik, és a látszat nem fog csalni, de úgyis csak a fájdalom és a csalódás jár az ismerkedéssel, így kezdek kiégni. Szóval tényleg ennyire rossz lenne a helyzet? Vagy csak én vagyok szerencsétlen? Jelzem, nem cicababáknál szoktam próbálkozni, beérném tök átlagos lányokkal is, meg kifejezetten próbálok olyat keresni, aki azért ki tud mondani egy értelmes magyar mondatot, és nem a bulizás tölti ki az élete 90%-át.

2014. febr. 26. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jóut érzem!!!
2014. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

teljes mértékben igaz


30+

2014. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De akkor mi lehet a megoldás? Nincsenek nagy igényeim, egy normális, kedves, szerető és szerethető lányt akarok, aki nem hazudik, és nem rossz ember. Ez ilyen nagy kérés lenne?
2014. febr. 26. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem nagy kérés. :) Legyél türelmesebb! Hány éves vagy?
2014. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
30 leszek. Tudom, hogy bennem is volt/van sok hiba, de igyekeztem megváltozni, tenni önmagamért. A remény meg egyre csak fogy, bár szeretnék hinni abban, hogy egyszer megtalálom azt, akit kerestem.
2014. febr. 26. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyeken ismerkedsz. Menj el kulturális programokra, könyvtárba, templomba... Ott nagyobb az esély, hogy normálisak is vannak.
2014. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne veszítsd el a reményt, mert azzal sajnos az esélyeid is csökkennek!

Sajnos nem csak a nők, hanem az EMBEREK nagy része elég nagy hulladék, így értelmesebb fajta ember nehezen talál igazi társat(főleg ha többet akar egy felszínes kapcsolatnál), kell hozzá egy jó adag szerencse.

Én drukkolok! :)

2014. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6: Próbáltam sokféleképpen, neten is, személyesen is, sokféle embernek adtam volna esélyt, mindhiába. És hidd el, nem bulikban szoktam ismerkedni, az ilyen helyektől kiráz a hideg.
2014. febr. 26. 20:59
 9/13 A kérdező kommentje:
#7: Köszi, de már egyre kevésbé tudok hinni, még ha tudom is, hogy ezzel saját magam alatt vágom a fát. Csak egyre reménytelenebbnek tűnik minden, szerencsém meg nincs, legalábbis úgy tűnik.
2014. febr. 26. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, sajnos azért ilyen a lányok nagy része, mert erre van kereslet. Ha csak a szűz lányokra lenne kereslet, akkor meg mindenki szűz maradna. Úgyhogy kettőn áll a vásár, ebben a dologban a férfiak is sárosak, a lányokat meg ezek szerint úgy manipulálják, ahogyan akarják. Csak ezt sajnos azok szívják meg, akik komoly kapcsolatokat keresnek.

17L

2014. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!