Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi igazság van abban,...

Mennyi igazság van abban, hogy a lányoktól nem érdemes ismerkedési tanácsokat kérni fiúként?

Figyelt kérdés

Gyakran hallottam már azt, hogy a nők tanácsival nem lehet előrébb lépni a párkapcsolati életedben. Hiába nők, de valamiért rosszul fogalmazzák meg a saját igényiket. És most, hogy jobban belegondolok ismerek jó pár srácot, akinek van lány testvére, de a csajozás nem megy nekik, pedig biztosan megpróbálják "kihasználni", hogy van egy nővérük/húguk, akitől lehet tanácsot kérni.

Kedves lányok, remélem nem veszitek sértésnek a kérdést, de ez tényleg érdekel.

Van itt olyan lány, aki egyértelműen segített itt már egy fiúnak összejönni valakivel ?

Van itt olyan srác, akinek egyértelműen egy lány segített összejönni valakivel ?


2013. aug. 25. 15:52
 1/9 anonim válasza:
Semmi. Lehet tőlük is egész nyugodtan tanácsot kérni.
2013. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, a józan paraszti észnél nincs jobb tanácsadó.
2013. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Végre egy értelmes ember, aki kapisgálja!!!

Nőtől fölösleges, mert hülyeségeket beszélnek össze...

2013. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát lehet benne valami, ugyanis mindig mondogatják, hogy legyünk kedvesek, romantikusak. De még is a bunkó taplókkal jönnek össze.
2013. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én akinek adtam tanácsot, az utána becsajozott. Tény, hogy én nem is vagyok egy tipikus lány, és ezért teljesen máshogy közelítem meg a témát, de én lány vagyok, és adtam tanácsokat és hasznosak is voltak. :D


22L

2013. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen igaz. A nők nagyon nem ismerik magukat, teljesen mást mondanak az igényeiket illetően, mint a valóság. Meg amúgy is, kiknek van több tapasztalatuk a csajozásban, a férfiaknak v a nőknek? :)
2013. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Attól még, hogy valakinek van lánytesója nem biztos, hogy megkérdezi.

Nekem van egy bátyám és egy öcsém is, de a bátyámnak még csak arra adtam tanácsot, hogyan szakíthatna finoman a (már ex) barátnőjével. Az öcsém meg még fiatal csajozni, de már most puszilgatják, ölelgetik a lányok, így nem hiszem, hogy majd neki is kellene a segítségem :)


Különben meg szoktam tanácsot adni az ismerős fiúknak, hogyan kelthetnék fel egy-egy adott lány figyelmét és eddig sikerült nekik vagy összejönni velük, vagy legalább közeledni a kiszemelthez.

2013. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Semmi nekem egy lány segített összejöni valakivel
2013. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segítettek a lánybarátaim :)
2013. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!