Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől viselkedik ilyen furán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől viselkedik ilyen furán?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a baráti társaságomban, akivel elég jóban vagyunk és tetszik is nagyon. Általában nagyon kedves velem, meg persze én is vele, és eddig úgy éreztem, hogy én is bejövök neki. Mostanában viszont elkezdett velem nagyon bunkón viselkedni (pedig nem jellemző rá soha) és nem tudom, hogy miért, mert biztos hogy nem sértettem meg. Egyik pillanatról a másikra változik meg, de ha már látja, hogy tényleg igazán rosszul esik amit csinál olyankor pedig elkezd nyalizni, próbál kiengesztelni. Mit tehetnék hogy ezt abbahagyja és olyan legyen mint régen? 18 l
2014. febr. 26. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért állsz szóba bunkó emberekkel. Hagyd ott a francba olyankor.
2014. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ott hagyom olyankor, nem veszem figyelembe. de kikerülni teljesen nem tudom
2014. febr. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!