Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha rátaláltatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha rátaláltatok az Igazira, félre-e tudnátok tenni a női büszkeségeteket? Mit tennétek, hogy megszerezzétek?

Figyelt kérdés
Pl. ha megbántátok, hogy visszautasitottatok valakit, akkor abban az esetben ti lépnétek?
2014. febr. 26. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

félre-e? ez nem helyes


Nem járnék rá a pasira, mert tudom,hogy ezzel a saját esélyeimet csökkentem. Csak azt próbálnám hangsúlyozni, hogy milyen vonzó vagyok, aztán szerezzen meg ő, ha elég jónak lát.

2014. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fél év után rávettem maga, hogy bocsánatot kérjek bár nem csak én voltam a hibás. Ezek után összejöttünk és minden jó volt amíg pofára nem ejtett. :(
2014. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baszont pls...
2014. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy tetszek neki bármire képes vagyok érte.
2014. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy az igazit nem készen kapjuk, hanem igazi majd idővel leszünk egymáshoz, mikor már elmélyül a szerelem, a szeretet, amikor szinte a részünknek érezzük a másikat.

Az ismerkedés fázisában többször félretettem már a büszkeségemet, hiszen a kapcsolat két emberről szól, előfordul, hogy meg kell találni a közös pontot és lehet, hogy ehhez mindkét félnek engedni kell.

Olyan még nem volt, hogy megbántam volna, hogy valakit visszautasítottam.

2014. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy megbánom, mert pontosan tudom, hogy mit akarok. Olyan jellemvonásokról beszélek, amik nyilvánvalóan látszanak. De ha mégis megbánnám, akkor megbeszélném vele, megmondanám neki, hogy ezek szerint félreismertem, sajnálom, ha megbántottam, de nem loholnék utána, mint egy pincsikutya.
2014. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akármennyire is őt gondolom AZ IGAZInak, ha tudom, hogy nincs nála esélyem, akkor nem futok utána, szerintem felesleges. Úgy tapasztalom, hogy a fiúk ritkábban gondolják meg magukat, kár őket az érzelmeimmel ostromolni ;)

Viszont hogy a példádra is reagáljak: igen. Ha visszautasítottam, és rájönnék, hogy hibát követtem el, akkor minden követ megmozgatnék. Egyrészt mert melyik ujjából szopja ki, hogy akkor most mégis akarok valamit, másrészt, mert ha én megértem neki annyit, hogy lépett, akkor ő milyen jogon ne érdemelné ugyanezt? Ha meg már nem kellenék neki, akkor így jártam, megérdemeltem.

Szóval sok múlik a másik félen, és a hozzám fűződő viszonyán. :)

2014. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 26. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!