Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, elég nektek egy csók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elég nektek egy csók, hogy kialakuljanak bennetek érzelmek, vagy mi minden kell ahhoz? 16l

Figyelt kérdés
(nem bulis csókra gondolok,hanem pl ha már van egy kiszemeltetek)
2014. febr. 26. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam màr az azt jelenti hogy járunk ha ő haggya .
2014. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csóktól és szextől nem lesz érzelem. az a lelki kapcsolatból származik
2014. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:

nekem a kézfogás is elég kb. engem elég könnyen elragadnak a hormonok:DD

26p

2014. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sose csókolóztam még...idegennel nem is fogok.
2014. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
belőlem nagyon nehéz kihozni bármiféle érzelmet.. :D
2014. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erről eléggé eltér a véleményem az átlagtól. Nekem hónapok kellenek ahhoz, hogy egyáltalán közeledjek felé. Semmi értelmét nem látom, hogy egy olyan kapcsolatba kezdjek bele, amiben nem is ismerem a párom. Nálam ehhez bizalom kell, idő és összhang a lánnyal. Én nem csókolom meg, amíg nem érzem, hogy biztosan vele szeretnék lenni örökké. Persze, rengeteg minden elromolhat ezek után is, amit elfogadok, és az rendben is van, de ne az első lépésnél rontsuk el a dolgokat legalább, ahol van lehetőségünk. Szóval, Én nem csókolok meg senkit, amíg nincsenek érzelmek, utána is sok idő kell hozzá. :) Ez az Én véleményem. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mar ott tartasz hogy csokolozol valakivel, akkor mar kapcsolatban vagy vele, tehat mar vannak erzelmek is nem? vagy lehet csak en vagyok ilyen regimodi..
2014. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 és #7nél a pont :)


Ezek szerint viszont én is régimódi vagyok.


21F

2014. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont fordított a logika: az érzelmek váltják ki a csókot
2014. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!