Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ilyeneket? És miért pont vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik! Az ő legjobb haverja a suli sztárja, és mellesleg a legjobb barátnőmnek is nagyon bejön. (A suliba minden harmadik csajnak bejön)

Én mindig büszke voltam magamra amiért nem követtem a lányokat, hogy ez a srác tetszik.. Mert én nagyon belezúgtam a haverjába..

Mindenki csak úgy említi őket, hogy a menő meg a MÁSIK.. És én pont a "MÁSIK-ra" lettem figyelmes,nem úgy mint a többi lány.

A Menő srác az utóbbi időben eléggé megváltozott.

Visszavett az arcából, mert sokan visszautasították.

Az utóbbi időben mindenki megutálta mert flegma, de én még mai napig látom a szíve legmélyén az aranyos, kedves énjét..

Mostanában sokszor szemezünk is..

De még mindig nem értem nem olyan rég miért álmodtam vele... és smároltunk..

És emiatt az álom miatt másképp tekintek rá, és folyton az álom lebeg előttem..

De miért???



2014. febr. 24. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ezotéria kategóriába írd
2014. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ezért nem érdemes vissza sírni a tini korszakot..
2014. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mért is gondoltam, hogy itt bármi normális választ is kapok-.-
2014. febr. 24. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:

viccen kívül az ezotéria kategóriába írd, ott van álom fejtés.

amúgy meg tudat alatt az agyad olyan dolgokat csinál, amire nehéz magyarázatot adni.

nyilván valami érzelmi szálak kötnek hozzá, még ha ezt nem is akarod magadnak beismerni.

2014. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tudatalattid valamit kommunikálni szeretne feléd. Hogy mit, azt neked kell tudnod, nem látunk a fejedbe.
2014. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!