Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj ha sokat álmodozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha sokat álmodozom és képzelgek?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akibe így bele is szerettem. Képes voltam egészen apró dolgoknak is nagy jelentést tulajdonítani. És nagyot buktam végül, a nagy fantáziámmal, megszivattam magam. Mostmár, ekkora, rémes csalódás után nem hittem, hogy megint bele tudom élni magam valamive, de most félek. Van egy fiú aki tetszik (történetesen barátnőm unokatesója), és baratnom szokott mondogatni dolgokat mert szerinte osszeillenenk stb.

Meddig szabad elmenni így gondolati síkon? Adnátok tanácsot?


2014. febr. 27. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméleti síkon addig mehetsz ameddig akarsz. Gyakorlatban is. EGYSZER!!
2014. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a te gondolatod azt csinálsz benne amit csak akarsz
2014. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ameddig külön tudod választani a fantáziát és a valóságot,addig nincs gond.A baj ott kezdődik,amikor elkezdesz a kis álomvilágodban létezni.Persze egy bizonyos szintig jó dolog az álmodozás,csak nehogy ez a tanulás,munka,egyebek rovására menjen,hiszen az már nem egészséges mérték.Ezenkívül erősíthetnéd az önbizalmadat,és akkor nem szeretnél bele rögtön az első srácba,aki rád néz.
2014. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!