Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik tanárral több a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik tanárral több a kapcsolatom mint az szokott lenni egy diák és egy tanár között, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok már egy pár hónapja az egyik tanárnővel, ő 29 éves (én 17F) elég jó "barátságban" vagyok. A teremből kimenet megsimítja a kezem és még sokkal "nagyobb" dolgok is előfordultak már. Szeretem és úgy érzem ő is engem de ezt így nem mondjuk meg egymásnak, csak beszélgetünk órák után, olyankor tegezem és szoktak lenni ilyen kínos csöndek amik nem is annyira kínosak és szokott olyankor adni puszit. Amikor beszélgetünk szoktunk nevetgélni, de van, hogy beszélünk a magánéletünkről is. Van valami pasija, de mindig meséli, hogy én mennyivel rendesebb vagyok meg, hogy ilyen az igazi férfi, mint én és megérint sokszor (nem olyan helyeken) és jó érzés. Annyi a gondom, hogy sokkal idősebb és engem ez nem is zavarna csak a többi embert. Szerintetek megérné érettségi után bepróbálkozni nála?

2014. febr. 27. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne,a kor nemszámít
2014. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
te lennel a suli hose ha megdontened :D
2014. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mikor álmodtad?Ma vagy tegnap?Régebben nem lehetett, mert amilyen hülye vagy, már elfelejtetted volna.
2014. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
micsoda álmaid vannak neked
2014. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nem akarok semmi rossz elrontója lenni, de, még ha ez igaz is, és bármi is szövődik köztetek, annak komoly következményei lehetnek, mindkettőtök repülhet a suliból.
2014. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Milyen érdekes! Suli hőse? Ha ez fordítva történne meg (17L és 29F), egyből mocskos pedofil, meg éretlen kis h*lye lenne.
2014. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat is kérek... Eddig volt már 1
2014. febr. 27. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Szóval csak az a normális hozzászólás, ami helyesli a dolgot. Áhhá...
2014. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érettségi után nyugodtan, de normális stílusban.

Addig pedig várj.

2014. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Érettségiig várj - ahogy előttem mondták már...

Ezen kívül a többiek előtt ne adjátok jelét ennek a vonzalomnak, mert beindul az irigykedés, szarkavarás...

Ha szükségetek van erre akkor persze nem szóltam...

2014. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!