Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik tanárral több a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik tanárral több a kapcsolatom mint az szokott lenni egy diák és egy tanár között, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok már egy pár hónapja az egyik tanárnővel, ő 29 éves (én 17F) elég jó "barátságban" vagyok. A teremből kimenet megsimítja a kezem és még sokkal "nagyobb" dolgok is előfordultak már. Szeretem és úgy érzem ő is engem de ezt így nem mondjuk meg egymásnak, csak beszélgetünk órák után, olyankor tegezem és szoktak lenni ilyen kínos csöndek amik nem is annyira kínosak és szokott olyankor adni puszit. Amikor beszélgetünk szoktunk nevetgélni, de van, hogy beszélünk a magánéletünkről is. Van valami pasija, de mindig meséli, hogy én mennyivel rendesebb vagyok meg, hogy ilyen az igazi férfi, mint én és megérint sokszor (nem olyan helyeken) és jó érzés. Annyi a gondom, hogy sokkal idősebb és engem ez nem is zavarna csak a többi embert. Szerintetek megérné érettségi után bepróbálkozni nála?

2014. febr. 27. 21:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még szívesen várom a véleményeket eddig köszi. Amúgy semmi jelét nem mutatjuk és szülők se tudják.
2014. febr. 28. 13:13
 12/13 voligege34 válasza:
100%
Az biztos hogy ha ez kiderül amíg ott tanulsz akkor az neki az állásába kerülhet téged meg rosszabb esetben kicsaphatnak, egyébként én nem vagyok híve az ilyen tanár diák kapcsolatnak, mert mi van ha a köztetek lévő vonzalom csak abból adódik hogy az egész titkos meg tilos, meg aztán egy 17 meg egy 29 èvesnek kicsit mások az igényei ( ezalatt nem csak szexre gondolok), úgyhogy szerintem ne pazarold el rá a fiatalkorodat.
2014. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Próba szerencse!!! :D
2015. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!