Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Szóval egy évvel fölöttem jár. Facebookon likeolja a képeimet (tudom ez nem jelent semmit, de ha annyira rondának találna és utálna, akkor csaknem likeolna). Néha odajön hozzám. Múltkor iskolai úszóversenyen gratulált nekem (mindketten ott voltunk). Úgy köszön, hogy felhúzza a szemöldökét.(Ez mi?):D Én L/15 ő F/16

2014. febr. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldj neki konkrétabb jeleket, és csapassátok..:D Például szemezz vele sokat, keresd a társaságát amikor egyedül van, és alkalmasnak érzed, h odamehess hozzá.:) És a legeslegfontosabb, mosolyogj sokat, ha már csak láttatod azt, hogy jól érzed magad mellette, és ő ezt valahogy lereagálja majd..:D Túlzottan ne nyomulj, mert a férfiak nagyrésze (legalábbis nagyrészük) szeret kezdeményezni, illetve kötelességünknek érezzük...:)
2014. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
oh my god mit írtam.. xd BOcsi este van már, de remélem azért valamennyire tudtad értelmezni, és segített az irományom.:s :D
2014. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És am természetesen lehet nála esélyed!:)
2014. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) én telorol vagyok:'D
2014. febr. 28. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!