Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsam meg egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg egy fiú szívét? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Halálosan szerelmes vagyok egy fiúba és tudom, hogy tetszem neki, ez teljesen biztos. Viszont mégis ismerkedik más lányokkal:( Félek, hogy szerelmes lesz valakibe, talán családot alapít vele és akkor mindennek vége, nem akarom elveszíteni, belehalok, ha nem leszünk együtt soha az életben. Muszáj meghódítanom, de hogyan??? 24 éves a fiú.

2014. febr. 28. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár egyszerű dolog:


[link]



[link]


[link]

2014. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hívjam át játszani, vagy mi?:S
2014. febr. 28. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Aranyos, hogy így oda vagy érte.


Próbálj többet vele lenni, beszélgetni; hívd el nyugodtan randira. Sok srác imádja a finom kajákat, hívd el magadhoz ebédre, ha tudsz főzni.

2014. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te mennyi idős vagy kérdező? Egyébként úgy, hogy konkrét lépéseket teszel felé! Beszélgess vele, meg ilyenek. Közeledj hozzá!


23/F

2014. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon elfoglalt, ráadásul nem lakik annyira közel. Már hívtam, hogy találkozzunk és belement, de hozzátette, hogy nem tudja mikor, mivel annyi dolga van. Én meg nem merem erőltetni. Beszélni is nehéz vele, mert keveset van fb-on. Szóval nem tudom hogyan kerülhetnék a közelébe, pedig a vonzalom meg van a részéről is (már találkoztunk személyesen és mondta is mennyire bejövök neki) csak valahogy a körülmények az ellen vannak, hogy megismerjük egymást. És tudom hogy a munkahelyén meg vannak jó nők, ő pedig szeret ismerkedni, meg nagyon vonzó a lányoknak, ő sosincs egyedül, több kapcsolata volt meg alkalmik is. Szóval nincs időm egyszerűen, mert nem lesz sokáig egyedül az biztos! Amúgy tudok főzni:)
2014. febr. 28. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
énis ugyanilyen helyzetben vagyok :/
2014. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Aj-jaj. Ez már elment.

Evezz a saját vizeden.

Ha érdekelnéd már együtt lennétek. Ha meg erőlteted, az sosem jó. (Hacsak nem kőgazdag.)

2014. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!