Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó pasiknak miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasiknak miért nincs barátnője?

Figyelt kérdés

Ismerek több jóképű,magas,sportos/izmos,ráadásul emberileg is remek- okos,népszerű,nagyhangú,humoros fiúkat.Köztudott hogy mindegyikbe szerelmes több lány is.De egyiknek sincs barátnője.

De miért?


Én átlagos fiú vagyok és nagyon szeretnék barátnőt de hát ugye alig van esélyem bárkinél is.

Ők megkaphatnának szinte bárkit de nem teszik.Nem értem..

Rengeteg csinos,kedves,értelmes lányt ismernek nem hiszem hogy egyik se tetszene nekik..

Ja és nem melegek.

De miért van az hogy nem használják ki az adottságaikat kapcsolatszerzésre?

18$F


2014. febr. 28. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Én miért nem ismerek ilyen fiúkat?:DD
2014. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A képlet egyszerű: az ilyen sikeres fiúk párkapcsolat kialakítása nélkül is részesülnek női társaságban, így nincs rá okuk, hogy ilyen fiatalon elkötelezzék magukat.
2014. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elég fura ha nem ismersz.

A suliban osztályonként van vagy 3.

2014. febr. 28. 22:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár én nem vagyok nagyhangú és nagypofájú és nekem sincs. Szerintem elriasztom a nőket, mert túl magabiztos vagyok és céltudatos, nincs önbizalmuk mellettem. Nem vagyok túl kezdeményen és valójában tartok a nőktől és nekem nincs önbizalmam mellettük, csak jól titkolom :)
2014. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elég fura ha nem ismersz.

A suliban osztályonként van vagy 3.

2014. febr. 28. 22:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Na 2x írtam bocs.
2014. febr. 28. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:

ugyanaz mint a 4es :D

magas vagyok,sportolok rendszeresen,jóképűnek mondanak a lányok,okosnak tartanak,olyan tekintetben népszerű is vagyok,hogy gyakran keresik a társaságomat,de nagyhangú és központi ember egyáltalán nem vagyok.

2014. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked jó, mert legalább a társaságodat keresik. :D Nekem azt se nagyon, bár néha látom, hogy bámulnak, de megszólítani nem mernek és én se nagyon merem őket :D
2014. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ismerek több jóképű,magas,sportos/izmos,ráadásul emberileg is remek- okos,népszerű,nagyhangú,humoros fiúkat"


Miért nincs barátnőjük?

1. Ez a macsóskodás csak kompenzáció, valójában félnek a nőktől. 0 önbizalommal.

2. Melegek, ne mond, hogy tudod, hogy nem azok. Rólam 24 éves koromig senki nem tudta, hogy leszbikus vagyok, csak a legközelebbi 1-2 barátnőm.

3. Valójában mégis hiányzik belőlük valami ami kell a nőknek. Kívülről lehet csodálják őket a fiúk, lányok. De ha megismeri őket közelebbről egy lány inkább tovább áll.

2014. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki azért nem jön össze egy lanyal, mert akkor elveszítené a "rajongókörét" (akiket fűz) és nem lenne anyira felkapott mivelhogy van barátnője.
2014. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!