Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gáz, h sok ember panaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz, h sok ember panaszkodik, h nem kell a nőknek/pasiknak, de ha lesz egy kapcsolata, és a barátnője/barátja agyon ajnározza őket, már menekülnének a kapcsolatból, h jaj, ez nekem sok?

Figyelt kérdés
Tehát akkor mégis, mikor boldog az ember, ha szereteik, vagy ha lesz@arják? középút sztem nincs, vagy ez, vagy az, de valami gond mindig van.
2010. ápr. 22. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
az átlag embernek emmi nem jó. itt egy másik példa: ha nyár van akkor a nagy meleg miatt panaszkodnak, ha tél akkor meg a hideg miatt...
2010. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*semmi
2010. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is lehet középút a közöny és a rátelepedés között.
2010. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van közép út hidd el... Csak betartani nehéz. Például ha nagyon szerelmes is vagy nem kell minden percben a nyakán lógni meg stb. De persze vannak olyan párok ahol mindkét félnek bejön ha nagyon "dúl a love" és mindig együtt vannak, vagy órákat beszélnek telefonon, közös iwiwet csinálnak:D:D

De azért a jóból is megárt a sok ahogy mondani szokták, szóval így hamarabb megunják egymást.

Olyan kapcsolatban viszont ahol nem kapod meg azt a törődést amire te vágysz, nincs értelme belemenni.

2010. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van középút :D bár nem arany :D 21/f
2010. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, néha meg lehet találni a középutat de sztem ez nem tart sokáig. azt furcsálltam még, h egyik bnőm mesélte h a volt pasija nem vette le a saját nadrágját pettingnél, viszont a mostani pasija meg le akarta venni, de a csaj nem akarta... na akkor most sose jó semmi, mindig van min nyafogni?
2010. ápr. 24. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ajnározást és az egyedüllétet is tudni kell élvezni. Csakúgy mint télen a hideget, nyáron a meleget.


Ha már gondot okoz bármelyik, ott önvizsgálatot kell tartani.

2010. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elsőnek: igen, ez így van, de ősszel és tavasszal meg jó. ott a középút. :)

Egyébként meg sztem ez tökre egyénfüggő. Ki mit szeret.

2010. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a tavasz még nem jó, az ősz már nem jó, vagy fordítva. sajnos rengeteg ember mindig csak nyafogni tud, ahelyett h örülne éppen annak ami van...
2010. ápr. 24. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:

én nem tudom...mert ha nekem barátom van:).

én mindig örülök neki, odafigyelek rá és imádom, hogy van nekem,,,de amikor már nem tudom hányan lépnek ki az ember életéből mittudomén milyen sok szánalmas kamu szöveggel(indokkal)..akkor az ember tényleg elgondolkodik jobb egyedül???.

soha nem nyafogtam ha volt valakim.

amugy biztos van valahol középút, csak még nem találták meg:/

2010. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!