Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó a szingli létben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a szingli létben?

Figyelt kérdés

a több szabadidőn és a "bárkivel kavarhatok"-on kívül

18/L


2014. márc. 1. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokakat vonz a szabadság.
2014. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy keresheted a párod.. Amugy semmi legalábbis mióta egyedül vagyok amiket leirtal azon kívül üres az egész :D
2014. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokkal jobban bejön a szingli élet, mert nem függök senkitől, és nem tartozom senkinek magyarázattal hogy hová megyek, hol voltam, vagy esetleg hogy kivel voltam és miért.
2014. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen ezek a dolgok valósak amiket írtatok és 1-2 évig még élvezheti az ember, de utána már ténylegesen sóvárogni fog egy kapcsolat után.

Öcsém is szakított a barátnőjével, mert már szabadságot akart, most meg azért mert nincs senkije és egyedül van.

2014. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jó csak még nem találtam meg az igazit !! De lehet hogy te vagy az igazi *-*
2014. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szabad vagy!!!

:(:

2014. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az h a kötelességeid elvégzése után pl napi 8 óra meló azt csinálsz amit csak akarsz.

Az életedet úgy alakíthatod ahogy akarod, lakás dettó...

Alhatsz délig,ehetsz amit akarsz, 125 ezerszer meghallgathatod a kedvenc számodat...


Meg van aki simán élvezi pl én és nem vagyok ronda, csak nem érzem úgy h szükségem lenne v kire h én boldog legyek.

De tudom h 1000 emberből ebbe 999 belepusztul.

Mondták is rám a fősulin h "Sándor az üdítő kivétel"


25 F

2014. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!