Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha izmosabb lennék, több lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izmosabb lennék, több lány nézne meg és nagyobb eséllyel is indulnék náluk?

Figyelt kérdés

végre szemeznének velem,talán rám is mosolyognának?

nem úgy néznének rám az ismeretlen csajok,mint a véres ingre,hanem kedvesebbek lennének?


2014. márc. 1. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bár sokan tagadják (nem értem miért) a legtöbb lánynál előny előny az izmos test.

Persze nem egx Arnold-szint..

2014. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, de csak akkor, ha jóképű is vagy mellé, és magas. Ha az első kettő nem adott, onnantól csinálhatsz kb. bármit, akkor se lesz sikered.
2014. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kár tagadni, semmiképpen sem árt és egyértelműen több eséllyel indulsz náluk.
2014. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy jó testalkat nyilván számít. Ha izmosabb vagy, akkor jobban nézel ki, következésképp jobbak az esélyeid. Mindez persze nem garancia.
2014. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kisugárzás én szerintem csak ez számít, 140kg vagyok igaz 192 cm és nagyon jól oszlik rajtam a súly szóval nem látszok akkorának, mégis olyan barátnőt szedtem össze hogy annyian irigyelnek érte hogy az csak na.


(perfect body & face na meg persze nagyon jó a személyisége, de lehet csak szerencse)

2014. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, a kisugárzás is rengeteget számít. Sógorom elég nagy darab, masszív ember, de bárkit levenne a lábáról. :)
2014. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem ez érdekelne,hogy jobbak lennének-e az esélyeim párkapcsolat terén,hanem,hogy normálisabban viselkednének-e velem.
2014. márc. 1. 10:30
 8/15 A kérdező kommentje:
A nők szeretik a nagydarab pasikat,mindegy,hogy izom vagy hús van rajtad,csak jó nagy legyél,aki mellett törékenynek érezhetik magukat és meg van a védelmező státusz.De egy vékony fiúnak soha nem lehet barátnője.
2014. márc. 1. 10:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt azzal is elérheted, hogy állati agresszívan és bunkón viselkedsz.

Akkor biztos nem mernek beszólni mert félnek, hogy lekeversz nekik egyet. Az izmosságnak és a nagy testnek is lehet ehhez némi köze.

2014. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem a beszólásokra gondolok,hanem ha a a közelükbe kerülök,elfordulnak,arrébb mennek,még véletlenül sem néznek rám vagy kérdeznek meg valamit,látom rajtuk,hogy undorodnak tőlem,gyűlölnek,mert nagyon vékony vagyok.
2014. márc. 1. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!