Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány mivel tudja kompenzál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy lány mivel tudja kompenzálni, ha kicsik a mellei, egy olyan férfinál, akiknek a nagyobb mellű nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, van egy férfi, aki tetszik, de mindig azokat a nőket bámulja meg, és azokkal a lányokkal barátságosabb, akiknek mélyen dekoltált felsőjük és nagy melleik vannak. Nekem sajnos egészen kicsik, és ez miatt hátrányban érzem magam nála. Arra gondoltam, hogy ezt lehetne ellensúlyozni kedvességgel, intelligenciával, meg azzal, ha amúgy csinos vagyok, de ez elég lenne? Ha alapból a nagymellű lányok tetszenek neki, akkor én úgysem lennék számára olyan vonzó, nem? Ti mit gondoltok?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. febr. 16. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne akarjon neki tetszeni..... keressen olyan fériut, akinek ő tetszik
2014. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Logikus amit írsz, de nem tudok mást keresni, mert én meg őt szeretem, csak nem tudom, hogyan tetszhetnék neki én is.
2014. febr. 16. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a pasi,aki mellek alapján dönt egy lány mellett,akkor az garantáltan nem egy főnyeremény...
2014. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem talal vonzonak, nem fog veled kapcsolatot letesiteni. Problad meg, ha nem, akkor fogadd el.
2014. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Harmas, ez ugyanolyan, amikor valaki azt mondja, hogy neki nem tetszik a kover, a sovany, a magas, stb.
2014. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3: Azt megértem, de pont azt nem szeretném, hogy azok alapján döntsön. :) Ennyi erővel én sem vagyok egy főnyeremény. Meg hát ha alapból az olyan nők tetszenek neki, arról szerintem nem tehet. Én csak arra lennék kíváncsi, hogy lenne-e valami esély vagy mód arra, hogy engem is vonzónak találjon.


#4: De mi mástól tarthatna vonzónak? Mi az, ami ellensúlyozná azt, hogy nem pont az "álomnője" vagyok?

2014. febr. 16. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha tole kerdezned meg, hogy vonzonak talal-e..?
2014. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lenne jó ötlet, ha csak odaállnék elé ezzel a kérdéssel. Még talán udvariasságból is mondaná, hogy igen, vagy kikerülné a kérdést, de nem vagyok biztos benne, hogy mondaná, hogy nem, még akkor sem, ha így van.


Tudom, hogy szánalmas, hogy ennyire futok egy pasi után, de tényleg nagyon beleszerettem, és kegyetlenül rosszul esik, mikor más nőkkel kedvesebb. Furcsa mód azok a nők mind nagyobb mellűek, nem hiszem, hogy véletlen.

2014. febr. 16. 11:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld megtudni, hogy a nagy melleken kívül mi tetszik még neki igazán egy nőn, pl a kezei, arca, hosszú haj, haj színe, vékony derék, izmos-vékony vagy ducibb testalkat, stb... aztán keresd meg magadon azokat. Egyébként volt egy barátnőm, aki járt egy sráccal, a srác meg a háta mögött nekem udvarolt... Most nem a sztori a lényeg, hanem hogy a barátnőm kicsit húsosabb volt, nagy mellekkel, én meg vékony, elég kis cicikkel. A srác többször is mondta, hogy egy mell akkor jobb, minél nagyobb. Ennek ellenére eléggé udvarolt nekem, mikor szakítottak úgy is alakult, hogy majdnem összejöttünk. Szóval neki bennem más tetszett, pl tetszett neki hogy szemüveges vagyok (barátnőm nem volt az).. szóval keress olyat, amit benned tetszhet neki :D
2014. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet, majd megpróbálok ilyen dolgokat találni :)
2014. febr. 16. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!