Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy ezen az oldalon sok olyan 20 év körüli ember van, aki még csak kézfogásig sem jutott az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés
Én is ebbe a kategóriába tartozom, lányként, érdekelne a véleményetek.
2014. márc. 1. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
talán mert visszahúzódó vagy, nehezen nyílsz meg a fiúknak, vagy csak csúnya vagy.
2014. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
külső, külső miatti belső egyensúly megbomlása, önbizalomhiány...szerintem ezek a fő okok
2014. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
külső problémák!
2014. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakran belső problémák. Lehet valaki világszépe is, ha a belseje olyan...
2014. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem azért nem jött még össze, mert rettenetesen csúf vagyok, annyira, hogy nincs olyan lány, akinek gusztusa lenne hozzámérni.
2014. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy ezen az oldalon gyülekeznek? jó kérdés. A sok hazug is ezen az oldalon gyülekezik. Talán ez Isten virtuális állatkertje!
2014. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mert mindenki aki erre az oldalra feljön az retek kocka :D

Emiatt nem valami nagydumások és nemmernek odamenni a lányokhoz/fiukhoz.:D

2014. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert fontosabb nekik az hogy a billentyűzetet molesztálják én nem mennek ismerkedni
2014. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!