Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, valaki senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, valaki senkit sem képes elviselni, de egyedül is utál lenni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Agybaj
2014. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még szerencsés vagy mert neked csak javítani kell a hozzáállásodon.

Van olyan ember akiT senki nem képes elviselni de egyedül is utál lenni. :D

2014. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez depresszió szokott lenni.

Az orvost elviseled? Mert akkor látogasd meg.

2014. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Singularity, tök jó humoros választ írtál, ez nagyon tetszik: Még szerencsés vagy mert neked csak

javítani kell a hozzáállásodon.

Van olyan ember akiT senki nem

képes elviselni de egyedül is utál

lenni. :D


Figyu, én lehet, hogy ilyen vagyok. Engem senki nem szeret, nem keresik a társaságomat, csak elvétve. A körülményeim is hót szerencsétlenek. Mit tegyek? Szeretem a vidám társaságot, vízi túrát.

2014. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a kérdés ellenére otthonos topikot csináltatok belőle. jó.


az én tanácsom a mennyiség. ismerj meg több embert. nem kell túl mélyen. nekem 1-2 évente kelti fel valaki az érdeklődésem, akit addig nem ismertem. ez már elmegy. sokból akad az az 1-2 is.

2014. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!