Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavartatok már az edzőtökkel-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartatok már az edzőtökkel-edzőtársaddal?

Figyelt kérdés
Főként az edzővel való dolog érdekelne, hogy hogyan is indult az egész miből jöttek rá h bejöttök egymásnak, mi lett a vége stb. de kíváncsi vagyok történetekre is, ha valaki épp az edzőtársával keveredett össze!
2014. márc. 1. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, de nekem az edzőm amúgy is nő (meg én is).

Bár a férfi edzők és edző társak is... hiába helyesek meg mit tudom én, valahogy nem férfiként gondolok rájuk. Az irántuk érzett szeretettem inkább testvéri.


Mondjuk most van egy titkos udvarlóm, egy 14 éves srác személyében, csak az a gondom, hogy én már egy évtizeddel idősebb vagyok, szóval nem tudom férfiszámba venni. Tépelődök is rajta, hogy szóljak-e neki vagy sem, hogy esélytelen, de egyenlőre nem szólok, mert ilyen fiatalon én is felnőttbe voltam plátóian szerelmes, szóval valószínű majd kinő engem. :)

2014. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pretty_Fighter ***** válasza:
Edzőstárssal igen:)De többet nem írok,mert lusta vagyok.:D
2014. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, edzővel.

Sokat nézte a fenekem, mellem aztán egyszer a szertárban mikor háttal voltam neki akkor hirtelen odadörgölőzött hozzám és elkezdte simogatni a p-ncimat.

2014. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. vagyok

A vége pedig szex lett, ott helyben.

2014. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!