Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem verem ki egy ideig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem verem ki egy ideig, nagyobbat fogok élvezni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, mostanában naponta, vagy naponta többször is kiverem, de van, hogy csak kifolyik a sperma. Régebben, mikor elkezdtem, akkor még nagyobbakat lőttem. Ha nem verném egy ideig, utána nagyobbat spriccelnék? Még éjszakai magömlésem sem volt, az nem baj?

2014. márc. 1. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ja nagyobbat
2014. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
ja, ha kihagysz pár napot, élvezéskor úgy fog feltörni a getzi, mint egy gejzír.
2014. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
46%
Az tuti tesa ne hokizz vagy 3-4 napig,aztán meglásd az eredményt!! Nagyobbat fogsz élvezni,és hosszabban,na meg persze több sperma szabadul ki!!
2014. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyival nem csak, ha sok folyadékot iszol és baromira fel vagy izgulva élvezés előtt.
2014. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem verem egypár napig:D
2014. márc. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!