Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs reggeli merevedésem, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs reggeli merevedésem, miért?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nem emlékszem h állt volna mint a gerely egyszer is. szexel nincs gond csak furcsa h összes haveromnak áll reggel nekem meg nem...
2014. márc. 1. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizeléssel áll ez kapcsolatban.Nekik éjszaka hugyozniuk kell, ami ellen merevedéssel védekezik a testük.
2014. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
édes jó istenem, MIÉÉÉÉÉRT?
2014. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz pózban alszol.
2014. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene éjászaként bepisálni.
2014. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem se mindig fordul elő, csak 85% -ban. :)


F/18

2014. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudom
2014. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

A merevedés elsősorban nem a vizelési ingerrel áll kapcsolatban, hanem főleg az alvási fázisokkal (mikor álmodsz, feláll, attól függetlenül, hogy éppen milyen jellegű álmod van). Ha reggel áll, akkor jó eséllyel álomból ébredsz közvetlenül.


Amúgy nekem se szokott mindig állni reggelente.

2014. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az álmodás hülyeség :D 1 hónapja folyamatosan álomból ébredek fel és nem áll fel, de amikor úgy ébredek fel, hogy hugyoznom kell, akkor úgy áll, mint a zászló tartó rúd :D
2014. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
@8: [link]
2014. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!