Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A reggeli ébredést követően,...

A reggeli ébredést követően, majdnem mindig merevedésem van, de keményen, ami ráadásul nagyon lassan akar csak lelankadni! Miért lehet ez? Kevés a szex, vagy ez a ''korommal jár együtt''?

Figyelt kérdés
18 éves srác.
2009. okt. 4. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Sztem csak naooon kell pisilned :O)
2009. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem, bár reggelente szoktam, de nem hidd el azért:)ha másból nem is a jelentős méret változás feltűnik hidd el:):)
2009. okt. 4. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy korfüggő lenne, mert a férjem is aranyos reggel, amikor púposodik a pizsamája, de a pisiléssel ő is le szokta rendezni. Hacsak előbb én el nem csábitom!
2009. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan harcra készen feláll a farkam. még akkor is ha előző este egy lánnyal voltam...többször:)
2009. okt. 4. 21:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
olyan dákó mint egy háziállat. elöbb ébred mint a gazdája. néha nekem is feszit mit álat. néha majdnem fáj is. jó kemény olyankor. szerintem nincs ezzel gond.
2009. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen fiziológiás (azaz normális). Ébredés után közvetlenül még nem erős a szimpatikus tónus, és ezért az a simaizom gyűrű ellazul, mely összehúzott állapotban megakadályozza a pénisz telődését vérrel, azzal emiatt vagy reggel "harcra kész". És még sokan mások is...
2009. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*azzal=azaz
2009. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Minden férfinak áll reggel, ez teljesen normális. Egyrészt, mert a tesztoszteron hormon reggel a legaktívabb, másrészt a pisilés miatt is.
2009. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

addig örülj amig áll

ebből legalább biztosan tudod, hogy nincs szervi impotenciád

2009. okt. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátom is ilyen, reggel akár órákon át képes állni :) ha sokat maradunk ágyban. Szerintem emiatt ne aggódj, teljesen normális. :)
2009. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!