Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nem kelletek senkinek? Párkapcsolatra gondolok.

Figyelt kérdés
Mert én igen. Eddig még nem volt barátom, pedig 14 vagyok.Az összes osztálytársamnak volt már valakije, csak nekem nem. Lehet, hogy azért mert kövér vagyok? (170 cm 65kg) Ti hogy kezeltétek ezt? 14/l
2014. márc. 1. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Éreztem. Immár 23. éve ez megy, mivel a szüleimmel sem jó a viszonyom (az átlaghoz képest). 23/F
2014. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Éreztem,de én már idősebb is vagyok nálad pár évvel.
2014. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi már!
2014. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, és nagyon ráérsz még.
2014. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nap-mint-nap. Ez nem a testsúlytól függ (én 170 cm vagyok és 55kg), nekem se volt még barátom, mondjuk nálam azért, mert reménytelenül szerelmes vagyok egy fiúba, aki a legjobb barátom és az egyik osztálytársam, így nap-mint-nap szembesülök azzal, hogy nem szeret engem.

14/L

2014. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Attila?
2014. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cháron: nyugi, értelmes kis csajszi vagy. Várj még, aztán majd keress egy olyan pasit, aki nem öltözködik úgy, mint egy köcsög, tetszel neki, és normálisan kezel :)
2014. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Éreztem persze, van olyan aki életében egyszer sem érzi? :) Mondjuk én nem a súlyom miatt, sőt talán én már a másik véglet vagyok (170/50). Egyszerűen csak átmenetileg rossz passzban voltam. Ha te azt érzed,hogy nem kellenél senkinek, akkor többnyire benned van a probléma és neked kell megoldanod mielőtt kész leszel egy párkapcsolatra.. Bár azt is hozzáteszem, hogy szerintem 14 évesen még nagyon korai neked ez. És nem bunkóságól de azt is hozzátenném, hogy 14 évesen szerintem sok az a 65kg, étkezz egészségesen és sportolj sokat a kedvedre is jobb hatással lesz :)

20/L

2014. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen :/
2014. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!