Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így? Ti is éreztek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így? Ti is éreztek/éreztetek már így?

Figyelt kérdés

Szeretnék szeretni! Azok után, hogy majdnem egy évig szerettem ey fiút viazonzatlanul, már nagyon vágyom rá, hogy valaki viszonozza az érzést. Szeretnék valaki olyanról álmodozni aki szintén rám gondol és nem csak magányosan szenvedni.

Ti mit csináltatok? Van erre valami szinglis gyógyír?


2014. febr. 17. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most rád gondoltam.
2014. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem magam. :(
2014. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem erre nincs gyógyszer.

Ez van csak azt tehetjük ,h várunk türelemmel ami meg szerintem totál értelmetlen.

Velem ugyan ez a helyzet,de már kezdek belenyugodni holott tudom magamról ,h helyes szép fiatal ember vagyok,de eddig mindig csak mellé fogtam és vagy viszonzatlan szeretet lett belőle vagy kihasználás.

Már hidegen hagy bekaphatja mindenki " forever alone"

2014. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsonek koszi :3 jol esett
2014. febr. 17. 19:31
 5/8 A kérdező kommentje:
többielnek is köszönöm, kitartás <3
2014. febr. 17. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha valaki már el éri ezt a szintet ami a kérdésedben van (dől belőle a magány és a szeretet éhség) elég naivvá válik és könnyen befolyásolhatóvá. Hajlamos a szimpla kedves közeledést,gesztusokat is félre értelmezi és azonnal szerelembe esik.Vagy többet gondol oda az adott szituációba valós helyett.
2014. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez mennyire igaz sajnos.
2014. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en nem fogok ebbe a hibaba esni az biztos! Ez a platoi szerelem utani pofaraeses meroben megvaltoztatta a gondolkodasmodom... elmentem ismeros ismeroseivel korizni es volt ott egy nagyon helyes srac... helyes helyes, de szerintem en mar keptelen vagyok beleelni magam akarmibe is (legalabbis eros alapozas nelkul).
2014. febr. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!