Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszik, ha egy fiúnak csupasz a nemi szerve?

Figyelt kérdés
És a borotvált hónalj?
2009. dec. 12. 15:07
 1/8 anonim válasza:
100%

nekem tetszik...valahogy nekem nem jönnek be a szőrös pasik. De erre is inkább csak azt lehet mondani h emberfüggő. Van aki szereti, van aki nem.

Szerintem sokkal higénikusabb.

20/L

2009. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok,és jobban tetszek magamnak ha nem vok hótt egy szőr.
2009. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy.Van olyan lány aki aztmondta jó a ha szörös,legalább tudja hogy nem egy kisfiúval van.De van aki aztmondta szőr nélkül jobb.Emberfüggő.
2009. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mindig az a jó amit a párod szeret kérdezd meg xd

mert ez mindenkinél máshogyan műkszik.

2009. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő tetszik, és el is várom a barátomtól és fordítva. Szerintem is higénikusabb. Persze ha nő vissza akkor olyan 3 mm-ig maradhat mindkettőnknél.
2009. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
tetszik bizony. :) golyóbisok odalent igen szőrösek enélkül.. márpedig őket is kell kényeztetni :)
2009. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten taszít, ha egy pasi lecsupaszítja magát. Egyrészt tök nevetséges, mert egy férfihez hozzátartozik a szőr, másrészt rohadtul bök, amikor nő. Sajnos ilyen deformált a társadalom, hogy állandóan a természettel szembe megy. Fiatal korban talán még a csupaszra bukik az ember, aztán ahogy beérik rájön, hogy mindegy.
2009. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hónalj legyen borotvált sztem, mert az kevésbé izzad, meg nem tetszik, ha ugat.

Lenn is legyen karbantartva, minimum trimmelve(rövidre vágva). Golyóbisok sztem is csupaszon fincsik:D

22/L

2009. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!