Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szerettek inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szerettek inkább, ha a fiúnak gyengébb fogású, vagy erősebb fogású, fehérebb, vagy sötétebb színű (napozástól, vagy szolitól pld. ), és szőrösebb, vagy kevesebb, ill. szőke szőkébb szőre, netalán csupasz karja van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez alapján dönt senki...csak melyik a vonzóbb?

Az alkarra gondolok a színeknél és a szőrösségnél,

az erősebb-gyengébb fogásnál pedig a kézre.


2011. jún. 28. 23:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Erősebb fogású, szín mindegy, bár a szoli nem tetszik, és inkább szőrös.

20L

2011. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ez annyira k.rvamindegy.. legyen rendes, normalis, ne csaljon meg, és szeressem..
2011. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Ha már ilyen szép nőisen megfogalmaztad, hogy k.urva mindegy, akkor el is olvashatnád amit írtam. "Tudom, hogy nem ez alapján dönt senki...csak melyik a vonzóbb"

Megtisztelnél!

2011. jún. 28. 23:43
 4/19 anonim ***** válasza:
sötét, szőke szőr, erős fogású kéz...
2011. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ok, én csak mondtam. mert már felháborit, h a pasik mindent a külsőre alapoznak, magukkal kapcs. is, aztan meg ha megkérdezed tőlük, h melyik a kedvenc könyvük, csak néznek.. de amugy nekem az olyan közepes szőrmennyiség jön be.
2011. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: ki beszélt erről? Külsőre alapozásról? Meg ilyenekről?
2011. jún. 28. 23:52
 7/19 anonim ***** válasza:
ne vedd magadra.. csak sokan erre alapoznak..
2011. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide?
2011. jún. 28. 23:54
 9/19 anonim ***** válasza:
csak mondtam, h a többség h gondolkodik, és mondtam h nekem ez mindegy.. de amugy valaszoltam a kérdésedre is :)
2011. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ha szoliba jár alapból ráhányok például
2011. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!