Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyet 'nem illik' egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyet 'nem illik' egy buliba? Vagy szerintetek miért volt?

Figyelt kérdés

Buliban voltunk, mindenki táncolt,s persze itt is voltak büdös részegek,akik akár véletlenül,akár nem mindenkinek nekimennek vagy lelépnek. De mikor láttam,hogy hátulról nekem nyomja a seg**t és elkezdi riszálni,megfordultam s meglöktem,menjen vissza a helyére az a paraszt.

Ekkor az egyik ismerős lány összenézett a tesójával hirtelen.Olyan volt,mintha azért néztek volna össze olyan furán,mert én vissza löktem azt az embert.

Nem mertem megkérdezni tőle, viszont érdekel, hogy ez olyan 'fura' tett volt és nem illik,vagy csak ők furcsállták?17L


2014. márc. 2. 08:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Már csak azért is volt ilyen a reakcióm, s nem csak simán arrébb álltam, mert van barátom,és felhúzott,hogy egy más valaki elkezd nekem riszálni...
2014. márc. 2. 08:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2014. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ez a videó segíteni fog neked.


http://www.youtube.com/watch?v=rS_VTsCDbIc

2014. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pfú,rengeteget segített -.-
2014. márc. 2. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!