Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Illik vmit vinnem szilveszteri...

Illik vmit vinnem szilveszteri buliba ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Házibuliba megyek szilveszterezni. Legjobb barátomnak az ismeősöénél lesz, akit én is ismerek vmennyire (párszor találkoztam vele, vmint jártunk közösen egy kurzusra), tehát nem teljesen ismeretlen, de meg vagyok én is hívva.


Kaja/pia lesz, összedobtuk rá a pénzt, ők meg megcisnálják a kaját és emgvszik a piákat.


De menjek üres kézzel v illik vmit vinni? (mert az összedobott pénzt annyira azért nem kevés, nem sok pénzem marad még, h vegyek pluszba vmit, piát meg szerintem felesleges is lenne így is lesz dögivel)


2013. dec. 30. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért valamit illik vinni.

Én tavaly vittem néhány pogácsát, 3 üveg pezsgőt, meg egy fél liter házit :) De azt csak is kimondottan a házigazda részére, nem a bulira :)

2013. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viszel magaddal sört, vagy épp valami rágcslnivalót, nem muszáj a legdrágábbat, inkább legyen kiadós, főleg ha sokan vagytok.
2013. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!