Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rossz ez így.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rossz ez így.

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú, aki tetszik, de neki én nem tetszem, sőt utál. Két évvel idősebb nálam, és a barátai megtaláltak egy levelet, amit én írogattam a barátnőmmel arról a fiúról, aki tetszik. Teljesen leégtem, nem is merek már előttük mutatkozni, főleg úgy, hogy mindig kinevetnek. Mit tegyek, hogy lássa már nem érdekel engem ő? Hogy lássa már nem tetszik? Amúgy már egyáltalán nem tetszik, de mit tegyek, hogy ezt ő is lássa? Légy szíves normális válaszokat adjatok. Köszönöm!

2014. márc. 2. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit.
2014. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ennyi
2014. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
annak ellenére hogy nem tetszik még eléggé foglalkoztat a dolog de nekem mindegy :D hát keress pasid és akkor tuti elhiszi nem tetszik neked vagy nem tudom ..
2014. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Irj meg egy levelet amibe az áll h utálod őt :D csináld ugy h megtalálják.Vagy mond meg neki h utálod
2014. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha nem teszel semmit, észre fogja venni, hogy ő már nem érdekel téged. De ha folyamatosan körülötte forogsz, akkor még jobban leégeted magad.
2014. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okéoké, akkor nem teszek semmit. Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!
2014. márc. 2. 11:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem tervezek meghalni :)
2014. márc. 2. 11:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha már nem tetszem egy fiúnak máris csúnya vagyok? B_szd meg magad.
2014. márc. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!