Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem az "exeimet"! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem az "exeimet"! Hogy tudnám ezeket a rossz érzéseket most félretenni és elfelejteni? /bővebben lent. /

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a kérdés nagyképűnek fog hangzani, de nem azért írtam ki...

Nem hiányzik egyik sem, soha nem is jutnak eszembe, de most mégis. Kifordult a gyomrom a gondolataimtól...

Előbb elgondolkodtam és rájöttem, hogy nagyon szégyenlem, hogy 2 olyan fiúval jártam 14-15 éves koromban, akik buták, csúnyák, ostobák, trehányak és inkább nem is sorolom... ha rájuk gondolok, elfog a hányinger, egyszerűen letagadnám, hogy közöm volt hozzájuk. Nem feküdtem le egyikkel sem, mielőtt valaki azt hinné. Ha arra gondolok, hogy megfogtam a kezüket, vagy a szájukhoz ért a szám... rosszul vagyok... Igazából egyik sem volt szerelem, az első fellángolás egy szőke fiú iránt (ilyen ovódás dologféleség), a második meg olyan volt, hogy két rossz közül ő volt a "jobbik", nem is szerettem soha... Tudom, önzőség volt, de ez van, azóta már nem csinálnék ilyet.

Az jutott éppen eszembe, hogy ők meg lehet, hogy azt gondolhatják, "milyen rendes csaj volt", vagy "milyen szép" (persze hozzájuk képest, mert tényleg nagyon csúnyák), vagy esetleg "milyen jó volt vele".... és még ha másoknak beszélnek rólam... áhh.

Hogy tudnám ezeket a rossz érzéseket most félretenni és elfelejteni? 18/L



#hányinger #undorító exek
2014. febr. 27. 19:30
1 2
 1/19 Mr. Truth ***** válasza:

" ...azt hihette meggnyugodhat

Hogyha a multra rátaposhat.

Pedig az Ember multja

el nem dobható."


Milyen igaz...

2014. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha olyan rossz volt, akkor minek voltak a barátaid, minek jártál velük. Utólag persze általában máshogy látja a másikat az ember. De akkor sem szép olyanokat mondani róluk, hogy milyen csúnyák. Meg hogy ők biztos arra gondolnak, hogy te milyen szép vagy :D Cseppet sem vagy nagyképű. Lehet, hogy most már boldogak egy kedves lánnyal.

Te is inkább a jövővel foglalkozz, ne azzal, hogy mi volt.

2014. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Így igaz, sajnos nem lehet meg nem történtté tenni a múltat. Amúgy magamat sem értem, hogy akkor miért volt jó ez nekem...
2014. febr. 27. 19:38
 4/19 A kérdező kommentje:

Én sosem gondoltam azt hogy szép vagyok, addig, amíg a Barátomat meg nem ismertem és el nem hitette velem. Leírtam, hogy miért... az egyik szőke volt, kék szemű, mint a mesékben a szőke herceg (csak rosszabbik kiadásban). A másikkal meg régóta jóban voltunk, és akkoriban 2 udvarló közül ő volt a normálisabb. Ennyi... Úgy tudom, hogy nincs és nem is volt komoly kapcsolatuk azóta. Nem csak szerintem csúnyák, hanem barátnőim szerint is...sőt... 100 nőből, jó ha 1 mondja rájuk, hogy jóképűek. Magyarázhatom még akármeddig, de akkor sem változtat a helyzeten: szégyenlem őket...


De igazad van 2., jobban tenném, ha inkább tanulnék, mert 2 hónap múlva érettségi!

2014. febr. 27. 19:49
 5/19 anonim ***** válasza:
Mekkora egy szánalom vagy :))
2014. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Te egy borzalmasan felszínes egoista bunkó vagy kedves kérdező. Te vagy a fiatal, magyar nő prototípusa, szerénység teljes hiánya, intelligencia teljes hiánya, a szépség számodra az egyedüli érték, és nem tiszteled a többi embert magad körül.

Nem neked gáz, hogy jártál a ké sráccal, hanem nekik ciki, hogy leálltak egy ilyen beképzelt minden igazi nőiességet nélkülöző tinilibával.

2014. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6-os ez kedves...

de Tegye mar fel az a kezet aki jarna egy bunronda emberrel, akkor is, ha egyebkent kedves, meg aranyos (a kérdező leírása alapján ok nem voltak azok...). Ok, hogy a szépség belülről fakad, de senkinek nincs kedve rosszul lenni felkelés kozben


egy felszínes, beképzelt, egoista liba

2014. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De hát ő járt velük :D
2014. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves előző, ja de te össze sem jöttél volna velük. A kérdező nem ezt tette csak szórakozott velük, és most elmondja őket mindennek. Én lazán el tudom hinni, hogy két teljesen normális srác volt, csak most hogy a kérdezőnek felszállt az egója az egekbe derogál neki ez a két kapcsolat a srácok előnytelen ábrázata miatt.

És most szépen magának is hazudva leépíti őket.


Alja nő vagy kérdező!

2014. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9 mondjuk ez igaz... én nem jövök össze olyannal, aki nem kell. Vagy utána nem mondom el őket mindennek...
2014. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!