Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nem oltozik ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem oltozik ki bulira, akkor csak berugni akar vagy csajozni atlagos oltozekben?

Figyelt kérdés

Pl. sok pasit lattam, aki jol nez ki, de bulira felvesz egy farmernadragot meg egy sotetkek hosszuujju felsot.

Miert nem vesztek fel bulikra mondjuk valami szep inget?


2014. márc. 2. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha azért nem akar velem ismerkedni egy csaj mert nincs rajtam márkás ing,akkor az nem tud érdekelni.

Ez egy jó rosta.


Mrllesleg a buli veszélyes terep a szép ruháknak mert leöntik,összegyűrődik,beleizzadok stb.

2014. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utoljára ballagáson volt rajtam ing, ami már össze is mehetett. Nálam az öltözködés ilyenkor egy farmer nadrág, bőrdzseki és valami Vnyakú felsővel ki is fújt.

Nem tapasztaltam semmi negatívumot e-téren, lányoktól sem várom el a koktél ruhát meg a lenge egybe ruhákat. Jobban bejön a másik nemen is a farmer, atléta/top

21F

2014. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!