Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni azt hogy a pasi járjon velem? Csak szexet akar meg ilyeneket.

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
sehogy.ha megmondta annyit akar, ne nagyon reménykedj többe
2014. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor le se feküdjek vele mert nem lesz semmi kapcsolat de és ha közölném neki hogy akkor le fekszek vele ha majd járni fogunk
2014. jan. 12. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg sehogy. Próbáld meg elfelejteni!
2014. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele, csak te fogsz sérülni. Mondd meg neki, hogy te nem csak szexkapcsolatot akarsz, neked annál több kell.
2014. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
te közlöd,h majd akkor lesz szex ha jártok,erre belemegy,meghúz és szevasz...:D komolyan kérdező gondolkozz kicsit.ha már valaki eleve,nyíltan így áll a dolgokhoz,attól nem szabad többet remélni.
2014. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj a csalodàs fàjni fog,én voltam ebben a helyzetben,beleszerettem ö persze a szexen kivül màst nem akart!!! Nem érdemes belemenni,ne tedd!!! Tapsztalatbol mondom hogy az ilyen "kapcsolatnak" nem lesz jo vége
2014. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ezen felkuncogtam, nagyon cuki vagy :)

Szerinted mi a biztosíték, hogy tartja is a szavát?


Hagyd őt a francba, ha nem passzolnak az elképzeléseitek (hogy te járni akar, ő meg csak lefeküdni veled)


23/N

2014. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*akarsz
2014. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!