Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan léphetnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan léphetnénk a következő szintre?

Figyelt kérdés

Úgy értem a baráti zónán túl.

Ismerjük egymást másfél éve és nekem az első perc óta tetszik ez a fiú. Egyszer elhívott a városba egy délután, és nagyon élveztem az egészet. Aztán haza kísért és kipróbáltuk az összes létező ölelést.. :D Szóval, folyton elbizonytalanít és elvileg én is őt (ezen meglepődtem)..

Elhívtam hozzánk is és eljött, és tök jó volt. (itt voltak a barátaim is) Aztán mikor éppen ketten voltunk és kiéltem rajta gyerekes hajlamaimat adtam neki egy puszit(arcra). Én azt hittem el is felejti, de másnap megjegyezte hogy nagyon élvezte a puszit:D és hogy tetszett neki. Ebből most arra gondolok (határozottan), hogy tetszek neki. Hacsak nem ilyen közvetlen mindenkivel, de azért ezt nem hinném.

Tanácsot kérnék, hogyan lépjek túl ezen az átmeneti időszakon. Ti hogyan csinálnátok/csináltátok? (17 éves lány)



2014. márc. 2. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csókold meg és:

CONGRATULATIONS!

You have reached the next level!

Now available:

-hugs

-kisses

- 1 boyfriend



14/L

2014. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan :DDDD
2014. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Áhhh, nagyon szépen köszönöm:"D

mindig túlbonyolítok dolgokat..

2014. márc. 2. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

IDDQD


(ha nem értenéd, nézz utána a DOOM-nak) :D

2014. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
God Mode:D
2014. márc. 2. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
"kipróbáltuk az összes létező ölelést" - talán mégsem mindet!!... :(
2014. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!