Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reménytelenül (és nagyon) szerelmes vagyok már fél éve, és már nem bírom! Szerencsére nem látom őt gyakran, sőt már több mint fél éve nem láttam de nem is olyan sokára megint fogom! de a facebookon keresztül mindig látom ha képet tesz fel és ezért mindig csak erősödnek az érzéseim iránta. Esélytelen a dolog, és már nem is tudok reménykedni. Mindig ha meglátok egy újabb képet róla elszorul a szívem hogy hogy lehet valaki ennyire tökéletes és fantasztikus. Néha sírok miatta, annyira fáj, hogy soha nem ölelhetem meg, hogy nem fog rám úgy nézni mint ahogy én őrá. Nem mondhatom el senkinek, hogy szeretem őt. Most viszont már tudom, hogy nem vagyok elég erős ehhez, nem bírom már ki! egyszerűen egész nap ő jár a fejemben. nem érdekel semmi más csak ő. nem tudom mit tehetnék hogy elfeledjem! Mit kéne tennem? Kérlek tanácsoljatok valamit! Nem bírom már tovább...

bocs a rossz megfogalmazásért meg az esetleges nyelvtani hibákért de most nagyon ki vagyok borulva meg minden


2014. márc. 2. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lefelé mutató nyíl --> yx követésének befejezése. Problem solved.
2014. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt a kérdést
2014. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

de nem is ismered igazán? nem volt köztetek semmi? mert akkor nem értem a rinyát. nem is látod. fb-on meg ne nézegesd.

sztem te élvezed, h nyafizhatsz...:S

2014. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

akaraterő kérdése.

amit te érzel az inkább rajongás lesz. tiltsd le facebookról, felejtsd el. minek rágod magad rajta, ha soha nem lesz semmi köztetek? örökre bánatos leszel? megéri.

szerelmesnek lenni oké de ha függsz is tőle az már nem. álljál a talpadra, csináljál valami olyat, amibe megtalálod önmagad, menjél el levezetni a feszültséget, edzél, sportolj, meditáljál zenehallgatással, kapcsold ki az agyad... te olyan fajta vagy aki szeret szenvedni, önsanyargatni magát. ha szeretethiányos vagy szerezz be magadnak valakit, menj el bulizni a barátaiddal, beszélgess többet a szüleiddel, foglalkozz a háziállatoddal, a hobbiddal.

2014. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3-as

ismerem őt, valamennyire, és töltöttem vele elég sok időt. és nem élvezem a nyafizást , senki se élvezi a nyafizást

2014. márc. 2. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Miért gondolod, hogy nem tudnátok összejönni? Lehet csak te látod ilyen borúsnak a helyzetet!
2014. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagy a korkülönbség, legalábbis viszonylag nagy. és a kor, meg ilyesmi miatt esélytelen és lehetetlen! sajnos
2014. márc. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!