Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nem bírom. Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nem bírom. Mégis mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sok csalódás ért, nagyon nehezen de azért sikerült túllépnem mindegyiken. Viszont most úgy érzem hogy már nem bírom tovább.. Megtetszett egy srác úgy volt hogy én is neki, majdnem össze is jöttünk de ő félreértett valamit és valahogy mégse lett belőle semmi. Én még azóta is sokat gondoltam rá és meg szerettem volna próbálni újra. Eközben viszont kiderült hogy ő csak meg akart b*szni és otthagyni. Barátnőm tudta meg ezt és mivel ő a legjobb barátnőm össze is veszett a sráccal. Ma a srác nagyon bunkó volt vele is és velem meg főleg.. olyanokat mondott rám ami enyhén szólva szíven szúrt és megalázott. borzasztóan fájt amiket mondott mert én még mindig szeretem.. órákat sírtam a fürdőszobába este, sírva aludtam el.. ráadásként van egy másik srác is aki össze akar velem jönni.. de valahogy mindig visszalép mikor ott lenne az alkalom hogy beszéljen velem.. meg ha meglátja egy haverját és teljesen megváltozik és semmibe vesz, miközben mindenkinek azt mondja h össze akar velem jönni.. de ez még nem is zavar most annyira.. viszont az hogy az a srác ennyire csúnyán bánt velem miközbe én szeretem..de már teljesen mindegy, semmi esély nincs vele ez bebizonyosodott.. úgy érzem hogy már nincs semminek értelme.. már nem bírom ezt az egészet.

18/l


2014. jan. 28. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs benned tartás Kislányom. Nem tudsz nő lenni.


Csak arra nőre lehet felnézni, aki önmagára is felnéz, mint nőre.

Megtanítsam?

2014. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös, te is a tahókra buksz.
2014. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit hanyagold most a férfiakat. tökre fiatal vagy, nem kell sietni.:)

magaddal foglalkozz és sz.rj le mindenkit. pláne az ilyen semmirekellő bunkókat. és próbálj nem rá gondolni, csak idő kérdése az egész.

2014. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 C0r3 ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Változtass a stílusodon. Volt pár lányismerősöm akit mindenki megakart dugn1. Szerencsétlenek pedig állandóan beleestek ugyanabba a csapdába :D
2014. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A második válaszoló megmondta a tutit. ;)
2014. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy igaz.. már mindegy mert elrontottam az egészet.. bízni nem tudok senkiben.
2014. jan. 28. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
áh lesz még ilyen, készülj fel. :/
2014. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!