Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottatok-e már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok-e már ilyen esetről válás után?

Figyelt kérdés

Többnyire (legalábbis én így tudom) az elvált vagy válófélben lévő férfira jellemző az, hogy az új barátnője miatt kimarad éjszakákra, és nem nagyon törődik a gyerekével.

De hallottatok-e már olyan esetről, hogy mindez fordítva történt meg, azaz az anyuka pasizgat (a konkrét helyzet ráadásul az, hogy két férfit szédít egyszerre), hajnalban jár haza, a gyerekére csak ritkán főz, nem foglalkozik vele? Ennek a helyzetnek az lett az eredménye, hogy most már az apuka intéz minden olyan dolgot, ami a lányával kapcsolatos: iskolai teendők, ruhavásárlás, főzés, mosás, stb.


2014. márc. 2. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Láttam is ilyet, és sajnos csúnya vége lett. A "sz*mét pasiról" ( mert ő volt úgy beállitva) kiderült, hogy valójában mintaapa, két gyereket pesztonkál, amig az asszony semmit nem csinál ,sőt iszik is. Válás lett, az alkoholizmus miatt a pasinak itélték a gyereket, az asszony meg kiakadt, és még jobban ivott, aztán 1-2 év múlva halálra itta magát. Van ilyen is.
2014. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép anyuka...csak gratulálni tudok. Am meg az én rokonságomban is van ilyen. Talán nem kocsmában kellett vna ismerkedni.
2014. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy hallottam-e ilyen esetről? Benne éltem. Apám nyakába szakadt 3 lány gyerek, mert anyánk lelépett, ott hagyott minket. Apám még kötni is megtanult, csak azért mert a húgom kötött sálat akart..:)
2014. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szomszédom van ilyen helyzetben.

3 éves volt, mikor az anyja lelépett, hogy elmegy boltba és szépen otthagyta őket.

Most a faterja neveli, nem volt kb. 15 éve nővel, csak hogy mindent megadjon a srácnak...de a srác az anyjára ütött, nem becsüli az apját, kihasználja. És most rákos az apja...remélem meggyógyul, mert egyrészt, megérdemel egy második esélyt, másrészt nem lehet tudni, mi lesz a fiával.

2014. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as , 4es! Jézus ezek szívfacsaró történetek.:'( Nagyon nagy gratuláció az apukáknak! Elismerésem!
2014. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!