Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van vele? Nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van vele? Nem értem.

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy barátom. Mármint én lány vagyok, ő fiú és együtt vagyunk. És nagyon megváltozott. Olyan értelemben, hogy régebben mosolygott, és mindig beszélt, és sosem volt olyan, hogy ne lett volna vidám. És mostanában egyre kevesebbet beszélünk, és teljesen más. nem beszél, szomorú, és nem mondja el, ha valami baja van, Nem olyan érdeklődő, teljesen olyan, mint egy halott. Szó szerint. Az közbejátszhat, hogy a szülei elváltak, és anyukája, akit nagyon szeret, elmegy külföldre dolgozni? :(( Légyszi segítsetek, mert megőrülök, hogy mi baja van.

2013. nov. 24. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen ez elég jó ok rá. Most itt az idő, hogy a támasza légy. Ne nyavajogj, hogy enm oylan mint volt, hanem segíts neki megbékélni a helyzettel.
2013. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy közrejátszhat, sőt! Te hasonló helyzetben mégis hogy éreznéd magad??

Próbáld jobb kedvre deríteni, szervezz programot magatoknak hogy eltereld a gondolatait, de mindenesetre biztosítsd róla és éreztesd vele hogy mellette állsz, nagyon neház lehet most neki. De ha szereted akkor támogasd!

2013. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, de nem tudok vele beszélni.... És úgy nem tuodok neki segíteni!!! :,( mert nem akar beszélni, és ha nem beszél velem, nem tudok mit tenni. Jön a tél, nem látjuk egymást, mert a szüleink nem tudnak rola, képtelenség vele lennem, mert nem tudok. Érted.
2013. nov. 24. 20:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, higgyétek el. Tudnék neki segíteni, csak az a baj, hogy nem tudok hogy.
2013. nov. 24. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor pl. írd meg neki levélben hogy támogatod mellette vagy stb, ha beszélgetni nem is akar, azért biztos hogy azt elolvassa, nem?
2013. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, skypeon tudok csak neki írni, ott beszélünk, szoktam neki üzenetet hagyni. Csak az a baj, hogy nem küldi el. Csak akkor küldi, ha ő is fent van. Igen, el szokta olvasni, és reagál is rá, de ilyen még nem volt, hogy néma lett volna (azért beszél, de nem az, hogy tudunk mindenről dumálni, hanem csak 20 percen keresztül bámuljuk a képernyőt, 3 percenként egy szót írva). És nem tudom, hogy fog rá reagálni. ;(
2013. nov. 24. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Írj neki emailt, ne csak ilyen pár szavas üziket.

Egyébként érthető a srác részéről, hogy most magába zárkózott, ebben te most nem tudsz túl sokat tenni szerintem. De biztos jólesne neki, ha tudná hogy rád mindenben számíthat (legalábbis ha hasonló helyzetbe képzelem magam, én örülnék). És hát egy kapcsolat nem csak arról szól hogy akkor érzem jól magam a másikkal ha minden ok, hanem a bajban is társnak kell maradni, még ha ez azt is jelenti, hogy kicsit hátra kell lépned, hogy rendezze magában a dolgokat. Ettől még szeret. Meg remélhetőleg te is őt :)

2013. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen. szeretem, és ő is szeret, és tudja is, hogy melléállok, mindig minden bajban. eddig is így volt. És beszéltem már vele erről. És ő is azt mondta, hogy nem tudok rajta segíteni. Csak én meg nem tudok úgy élni, hogy akit igazán szeretek, annak baja van, és ÉN, a barátnője nem tudok rajta segíteni. Te is képzelheted, hogy milyen rossz érzés. Nekem jobban fáj, mint neki. :( Köszönöm a tanácsokat, mindenkinek, aki rám szánta ezt a pár percet, mind nagyon jó, csak hát...


Elhiszem, hogy zárkózott. Én is az voltam, amíg nem jöttünk össze, sokszor éreztem azt, hogy nincs értelme az életemnek... És nem akarom, hogy ő ezt valaha megérezze. Mert ő mentett meg attól, hogy tovább éljek, és én nem engedhetem meg neki, hogy megtegye.

2013. nov. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!