Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet minél könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet minél könnyebben átvészelni a tavaszt?

Figyelt kérdés
És persze a nyarat is, amikor jó az idő? A telet sokan nem szeretik, mert hideg van és gyakran szürke, barátságtalan az idő. De ezalatt mindenki valamelyest bezárkózik és talán még egy magányos embernek is könnyebb ez az időszak, éppen emiatt. Viszont most, hogy jön a tavasz és megtelik a levegő élettel, sokunknak egyre nehezebb. Egyre lengébben öltöznek a lányok és nem könnyű elviselni a látványukat. Mit lehet tenni?

2014. márc. 2. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarnak a lengén öltözött hölgyek?
2014. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Onanizálj, mint mások. Vagy növessz tököt, és csajozz be, ha ennyire nem bírod egyedül.


Másokat nem az időjárás vagy a párkapcsolat léte határoz meg.

2014. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

a medvék téli álmot alszanak


tavaszi álom?

2014. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Ne nézz oda...
2014. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem, jön valami használható válasz.
2014. márc. 2. 22:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért zavarnak 1-es válaszoló, mert egyrészt tetszenek, másrészt örökre elérhetetlenek lesznek nekem.
2014. márc. 2. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés,fogalmam sincsen,de én is ezzel szenvedek.

Jó lenne,ha nem látnám őket és nem is érdekelne a dolog,de belül felemészt sajnos. :/

Hát én annyit szoktam,hogy kifelé bámulok az ablakon,vagy feléjük se nézek,de hát akarva-akaratlanul is sajnos rájuk kell néznem. :/

2014. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol, drogok, nyugtatók... a lehetőségek tárháza hatalmas. Sőt, ajánlom az állandó éjszakai műszakot. Akkor sem kell félned, hogy lengén öltözött lányokkal találkozol, maximum a takarítónővel.


Egyébként tudom, hogy miről beszélsz. Én inkább nem veszek tudomást az emberekről és igyekszem minél kevesebbet közösségbe járni.

2014. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es, 8-as, köszönöm!
2014. márc. 2. 23:40
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Miért jó, hogy bezárkózol? Miből gondolod, hogy ennyire reménytelen a helyzet?
2014. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!