Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy az a férfi sikeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy az a férfi sikeresség lényege, hogy minél több lánnyal randizzak, így könnyebben túllépjek a halott ügyeken?

Figyelt kérdés
És ha ez megtörténik, a halott ügyek maguktól élednek majd fel és folyamatosan keresni fognak a nők?
2012. dec. 6. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, de azért ez így nem 100%:)
2012. dec. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valóban teheted azt, hogy sok nővel randizol, így ugye az esélyeid növeled.

pl. ha a nők 21%-a mondana rád igent, akkor ha csak 3 lánynál próbálkoztál, akkor az, hogy mindhárom nemet mond (ergo egy lány sem mond igent) 0,79^3=0,49. kb. 50% esélyed van arra, hogy ez megtörténjen.

na, most ha 10 lánynál próbálkozol akkor 0,79^10=0,09. tehát kb. 10% az esélyed, hogy mind a tíz nemet mond.


minden egyes lánnyal akire rányomulsz növeled az esélyeid. de ne feledd, hogy a halott ügyek ettől nem kelnek életre.


hajrá. csak ne más barátnőjére nyomulj.

2012. dec. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem így gondolom, én csak olyannal randizok aki nekem bejön, nem fogok azért randizni senkivel, hogy hátha. Azért nem kell barátnő, hogy csak legyen valaki:D Jobban érzem magam annál egyedül:D
2012. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen sikereket akarsz elérni. Ha sok nővel akarsz szexelni, akkor a sok randi egyértelműen előnyös, mert - ahogy előttem is írták -, ha bizonyos százalék igent mond, akkor a próbálkozások számával nő a sikerek száma is. Ráadásul egyúttal nő az önbizalom és a tapasztalat, így egy idő után a százalék is nőni fog. Mindezt persze ideális esetben, mert könnyen gallyra megy az ember önbizalma, akkor meg csak rosszabb lesz.


Ha viszont minőségi párkapcsolatra vágysz, akkor azon nem segít, ha randizol folyamatosan, mert ezek felszínes ismerkedések, és a felszínes tapasztalatok gyűjtögetésével a felszínes képességeid erősíted, ami egy mégy kapcsolatban lószart sem ér. Ráadásul, ha rengeteg nővel volt dolgod rövid időre, akkor nehezebb lehet a bizalmat megszerezni és elhitetni szíved választottjával, hogy nem csak megdugni akarod.

2012. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!