Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, amikor a párok az utcán HANGOSAN nyalják-falják egymást?

Figyelt kérdés

Egyszerűen... olyan szinten irritál az a cuppogás, amit egyesek csinálnak az utcán, buszon, metrón, akárhol, a hideg futkos tőle a hátamon, ugyan úgy, mintha valaki csámcsog.

Borzasztóan idegesít, és igyekszem azonnal helyet változtatni, ha ilyet hallok

Velem van a baj?



2014. márc. 2. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Irigy vagy!
2014. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az ujjropogtatást is ide sorolnám... Ha ilyet hallok, önkéntelenül összerándulok! Rettenetes!!!

Pedig én alapvetően egy toleráns ember vagyok

2014. márc. 2. 23:11
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
Az ujjropogtatás engem is, a cuppogás nem.
2014. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nemcsak téged idegesít, én is szine idegbajt kapok tőle. Ez vonatkozik az azonos- és a különnemű párokra is. Ugyanis mindig a melegekre mondják, hogy nyilvánosan nyalják-falják egymást, közben a kérdésben említett párok is nagy valószínűséggel heteroszexuálisok.
2014. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
neked csak az hiányzik, hogy valaki tőrödjön veled, fontos legyél neki, és kívánjon. ha lesz egy ilyen partnered, totál le fogod sz#rni ki kivel mikor hol cuppog :)
2014. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

„Irigy vagy!”

„neked csak az hiányzik, hogy valaki tőrödjön veled, fontos legyél neki, és kívánjon. ha lesz egy ilyen partnered, totál le fogod sz#rni ki kivel mikor hol cuppog :)”


Hát, ha tényleg csak erről van szó, akkor nagyon gyorsan találnom kell valakit. :D

2014. márc. 2. 23:13
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Hát had nyalják-falják...-menj odébb ha zavar.

Amúgy hány éves vagy? Mert nekem már kamasz gyerekeim vannak,de ha ilyet látnék ,hallanék nem problémáznák így mint te.Engem sokkal jobban zavar az aki megszól másokat ezért,meg azért.

2014. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Alapvető illemszabályokkal nincsenek tisztában.

Teljesen civilizálatlan, csak a saját élvezeteik érdeklik őket, nem igazán kell az ilyeneket emberszámba venni, mert ők se vesznek emberszámba másokat.

Ahogy én nem kezdek el sorban állás közben énekelni, másoknak sem kellene másokat zavarniuk a bohóckodásaikkal.

Az utca közös, nem sajátíthatja ki senki a saját élvezeteinek.

2014. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Hetes! Ki szokott megszólni másokat? Utcán idegeneket? Nem nagyon hallottam/láttam még ilyet!
2014. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Jah igen itt mindenki tolerans lett hirtelen de mondjuk kepzeljetek el egy 3 oras vonatutat mikoben pont az orrotok elott megy a petting. jah es nem tudsz atulni mert nincs mas hely. akkor vagy te is beszallsz esetleg lekamerazod probalsz nem venni rola tudomast de akkor is idegesit.
2014. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!