Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít már baromira, hogy mindenhol ezt az "éld ki magad" idiótaságot nyomatják?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az egész hülyeség csak a 21. század találmánya és mentség azoknak az embereknek, akik képtelenek kapcsolatokat kialakítani és hosszú távon fenntartani. A sok birka pedig követi a Való Világ és egyéb szennyek által kialakított trendet.

Azt hozzáteszem, hogy 16 évesen vesztettem el és már 8 éve azzal a férfival vagyok akit szeretek, és valahogy még sosem furdalt a kíváncsiság. És a szüleim is kibírták valahogy egymás mellett. 24 éve házasok.

Nyugodtan nézzetek hülyének, nem érdekel.



2014. febr. 22. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

"Nyugodtan nézzetek hülyének, nem érdekel."

Akkor miért érdekel téged hogy "mindenhol ezt az "éld ki magad" idiótaságot nyomatják?"

Ha az nem zavar hogy mi hülyének nézünk akkor azért zavar amit nyomnak mert szerinted annak fontosabb a befolyása van rád.

2014. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

De. Pont itt az oldalon írta nekem valaki , hogya kiélés (nőknél) annyit jelent , hogy :


"buliztam,ittam,hánytam,drogoztam és sokan megdugtak,akinek a felére nem is emlékszek" :D


Aztán elgondolkoztam ezen , és szerintem is valami ilyesmit jelent :D

2014. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít, plusz az, hogy minden embert egy kalap alá akarnak venni, ha ezt nem csináltad gáz vagy, stb. Holott minden ember különböző, különböző életúttal és sorssal. Aki másokat követnek, a saját sorsuk mellett mennek el, és a végén késő lesz, nem fogják tudni bepótolni. Hát én így látom. 23/F
2014. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Régebben is szívesen szétmentek volna párok, csak nagyobb volt az egyház/vallás hatalma, valamint kevesebb lehetősége volt világot látni és emberekkel ismerkedni.


Egy hosszú kapcsolat és egy rövidebb között az a különbség h valaki hajlandó dolgozni a problémákon, valaki azt mondja ez már nem éri meg.

2014. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Felgyorsult a világ, és rengeteg a lehetőség. A szabadság az alapvető érték, aminek a feladásától sokan félnek. Rengeteg a változás is, nem tudhatod, milyen helyzetbe fogsz kerülni 5, 10, 15 év múlva, így életreszóló elköteleződést nem sokan vállalnak. Ha hozzáadod azt, hogy a rendszerváltáskor komplett ideológiai, kultúrális, egzisztenciális váltás is volt (sokan munkanélküleik, hajléktalanok lettek, rengeteg volt a válás), akkor tudod, hogy az 1970 és 1985 között születetteknek nagyobb eséllyel nehéz gyerekkoruk, családi hátterük is lehet, ami miatt nem a családra vágnyak elsősorban. Szerintem a család mindenkinek azt jelenti, amit ő otthon megélt gyerekként. A 90-es évek is metál volt, tehát a 85 és 95 között születettek gyerekkora is kérdéses. Ezek tényezők, mindennek több oka van. Én nem nézek tévét, való világot, mégse köteleződtem el. Elfelejted azt az alapvető különbséget is, hogy míg a nőnek a biztonság, a férfinak a szabadság az alapvető vágya. Örülök, hogy Te nem vagy kiváncsi a párod mellett senkire, de próbáld meg elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák.
2014. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Anno, mindenki ezt mondta nekem is. Aztán rájöttem, hogy valójában az ő elképzelésüket akarják belédnyomatni... Hülyén hangzik de pl mikor ismerkedtem egy sráccal,mindig felvetődött ez az éld ki magad mondat.. Rájöttem, hogy valójában Ő nem való komoly kapcsolatban, ő csak szexet akar, és ezért szeretné a kapcsolatok iránti látásmódomat megváltoztatni neki kedvezőre.
2014. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Már fel se veszem ezt,mert valószínűleg nekem nem jut senki,így minek aggódnék ilyenen.Idáig se kellettem senkinek,ezután meg ítélkeznek már felettem...

Mindig is akartam barátnőt,párt magam mellé,és amíg nem nőttem fel addig teljesen ilyen hiú ábrándokba voltam.Aztán rájöttem,hogy engem leszarnak a nők,semmit nem mutatnak ki,ha esetleg tetszenék is nekik,szóval ennyit erről.De úgy néz ki nem lesz senkim soha,szóval ez van. :/

22/F

2014. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Én nem lettem volna képes arra, hogy egész végig egy férfi mellett legyek. Pedig próbáltam, de az elsőt pár hónap alatt meguntam, most van azóta egy komoly kapcsolatom. Mivel érzelmek és szex terén nem csak vele van tapasztalatom, így nem unom őt, meg még érdekes, kiszámíthatatlan személyiség. Viszont igazából tartsatok r.bancnak, de én vágyom arra, hogy valami jó fesztiválon melltartó nélkül táncoljak, miközben sört öntenek rám :) Vagy bevenni egy lányt hozzánk a szexhez. A barátnőimmel nyáron limuzinnal a balatonra menni és sikítani egész úton, ott éjszaka foszforeszkáló bikiniben és hatalmas platform magassarkúban kelletni magunkat a bulikban. Ennyire nem érdekel a társadalom véleménye, meg akarom ezeket tenni. Téged se befolyásoljon, de fogadd el, hogy mindenkinek mások a vágyai. Mellesleg én nem nézek TV-t, max krimiket, ezek a vágyak nem a média miatt jöttek :)
2014. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Nos egy cipoben jarunk....

En 14 voltam, o 15 mikor eloszor lefekudtunk egymassal most meg lassan 5. eve egyutt vagyunk...

Minket is mindig mindenki ezzel csoszoget, hogy jajj de meg fogjatok banni, jajj igy jajj ugy... de meg is egy pelda ereteku a kapcsolatunk, mivel nagyon reg ota egyutt vagyunk, ritkan veszekszunk mert szemelyisegunk egymas igenyei alapjan fort ki. Egyszeruen egymasnak es egymas mellett nottunk fel. Engem sem furdalt soha sem a kivancsisag sem a lelkiismeret/buntudat, hogy nem elehetem ki magam! Nekem ez igy a tokeletes, aztan a csomo maganyos es kapcsolatteremteres keptelen ember hadd elje ki magat en jol meg vagyok az en baratommal, es kesobb is szerintem nagyon jol elleszunk.

Tudod hogy van... ha a feltekenyseg fajna, sokan mar ugatnanak!

Ne hallgas senkire! Es foleg ne a rosszat akaro emeberekre!

Minden jot kivanok nektek, es remelem, hogy meg legalabb 80 evet egyutt leszte es ugyanigy fogod/fogjatok majd akkor is erezni a dolgokat! Csak szepet kivanok neketek es sok szerencset, penzt es egeszseget az eletben! :)

2014. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

szerintem a mai világban, akármennyire is rosszul hangzik ez az akármikor lecserélheted a párod, meg éld ki magad dolog, azért van egy nagynagy előnye. mégpedig, hogy időközben megismerheted magad, a tényleges elvárásadat és igényeidet, és nem egy álomképpel indulsz neki az életnek, hanem tapasztalatokkal, és így mindenki (legtöbben) esélyt kap arra, hogy a számára leginkább megfelelő emberrel kerüljön össze végül.

igaza van annak, aki mondja, nem vagyunk egyformák. te 8 éve vagy ugyanazzal a pasival, más meg frászt kapna ilyen fokú elköteleződés hallatán.

én se tudnék együtt lenni életem végéig az első (komolyabb) barátommal. legalábbis, így utólag végiggondolva. kellenek az élmények, tapasztalatok, ismeretek, hogy tényleg bölcs döntést tudjon hozni az ember. legalábbis szerintem. de te elsőre megtaláltad a nagy ő-t, ezek szerint, és szerencsés lehetsz emiatt, de ha nem őt találod meg elsőre? nem mindenkinek adatik meg ez. azért keresnek és próbálkoznak, mert nem találják azt, aki mellett tényleg érdemes hosszú ideig megmaradni hűségesen.

2014. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!