Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön az ilyen mély, melltartó nélküli dekoltázs?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Egy nagyobb mellű nőnek is jól állhat, mondjuk, ha feszesek, nem lógnak a mellei?


2014. febr. 27. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Közönséges.
2014. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön!
2014. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól, bár az ilyen öltözékhez jó alak és formás mell kell. Mekkora a melled?
2014. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Közönséges.


Főleg az a komikus, amikor az ilyenek megsértődnek, ha valaki megbámulja őket.


"Ami nem eladó, azt nem tesszük ki a kirakatba"

2014. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek a kivágásnak az a célja - stílus szempontjából - hogy dekoltázst varázsol oda, ahová a természet nem mért bőkezűen, "egyensúlyba" hozza az alsó-felső testet. Kis mellen esztétikusan feltűnő. Nagy mellen pedig közönséges lenne szerintem.
2014. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DreamWeaver ***** válasza:
Én inkább azt mondom, ami szép, azt kár rejtegetni. Megfelelő alkalomra (nem a Tesco-ba) egy kellő mértékű önkritikával rendelkező nőnek egy képeken is látható csinos elegáns öltözék nagyon szexi tud lenni.
2014. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban max kismellű nőknél lehet jó, kihangsúlyozza még jobban a cicit, hogy ne vesszen el a ruhában. Nagy melleknél már gusztustalan.
2014. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez csak B méretű, alma formájú nem lógós cicikkel mutat jól
2014. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, ha valakinek a dekoltázsa 5-ször akkora, mint a melle.

Szerintem ehhez kicsit nagyobb mell kellene... de azzal meg ugye állandó gond lenne, hogy minden mozdulatnál kiugorhat.

Tehát akkor ez igazából senkinek sem jó.

Feleekkora bőven elég lenne.

2014. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!