Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bélyegzik meg a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bélyegzik meg a férfit, ha válás után heteken belül új kapcsolatot talál?

Figyelt kérdés
Azt, mondják, hogy az ilyen sohasem szerette a volt párját, pedig a kettőnek köze nincs egymáshoz!
2014. márc. 4. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Engem az elso felesegen rajtakapott a kesobbi masodik felesegemmel :)
2014. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az embert gyakorlatilag MINDENÉRT megbélyegzik, amit nem az ostoba társadalmi konvenciók alapján tesz.
2014. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megbélyegzik?
2014. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbben abbol indulnak ki, amit az elsö valaszolo irt.


Ha heteken belül megismersz valakit, abbol indulnak ki, hogy biztosan a hazassag alatt mar volt köztetek valami. Habar abban az esetben is inkabb tartom fairnek a valast, mint egy titkos szeretöi viszony fenntartasat.


En ugyan csak jegyben jartam kedvesemmel, de miutan 5 ev mulva vegül elhataroztam, hogy nincs ertelme folytatni, alig ket het utan ismertem meg mostani baratnömet, akivel 3 eve boldogan együtt vagyunk. Nagyon sokaig gondolta exem es környezetem, hogy ez mar joval azelött kezdödhetett, pedig mindvegig hüseges voltam hozza.


Az meg a legnagyobb hülyeseg, hogy nem szerettem volna igazan! Szerelmes vagyok mostani baratnömbe is, de amikor visszagondolok, meg mindig tud fajni. Attol, hogy valami uj betölti a szivedet, meg nem jelenti azt, hogy nem szenvedsz attol, amit kiteptek belöle...

2014. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kevered az elhalálozott párral.
2014. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább aki a válás ELŐTT talál magának új kapcsolatot heteken belül - arra mondanám, hogy nem szerette a volt partnerét (az utolsó hetekben)
2014. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elso vagyok ... hozza tartozik az igazsaghoz, hogy:


A masodik felesegemtol ugy valtam el, hogy mar regen az uj baratnommel eltem, aki miattam valt el ... es akkor is csak azert valtunk el, mert az a pasi akivel megcsalt, O kerte, hogy valjunk mar el, mert olyan furan jon ki a dolog amikor egyutt elmentunk tarsasagba, akkor Mi ugy mutatkoztunk be: en meg bemutatom a felesegem/ferjem ... kozben ki-ki a sajat parjaval volt :)))

2014. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugi legtöbb esetben mindig a pasit hibáztatják.

Ez van sajna.

2014. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember alapból abból indul ki, hogy egy válás elsősorban a férfi hűtlenségéből fakadhat.
2014. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2-es valaszolonak:

+1

2014. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!