Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gaz, ha egy jo csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz, ha egy jo csajnak folyton a honalja tiszta "vizes"? Nagyon illuziorombolo?

Figyelt kérdés
Nem budos, de latszik, a felsojen, hogy izzadt.
2014. márc. 4. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem illúzióromboló, mert nem vagyok illuzionista. :D
2014. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem gáz. Igénytelennek hat.
2014. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az! Vannak jó izzadásgátlók,amitől nem lesz vizes.
2014. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam a tacskóban valami kis betét szerűséget amit a póló belső oldalára kell tenni és akkor nem látszik, hogyha izzadsz...vagy máshol láttam már nem tudom. De létezik ilyen az biztos
2014. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szep latvany az teny. Erdemes többfele izzadtsaggatlot kiprobalni, valamelyik csak bevalik. Ezen felül függhet a ruha anyagatol, de meg szinetöl is, hogy miben izzadsz jobban.


Hosszu tavon a sport es a megfelelö taplalkozas is segithet. Persze akad böven kivetel, de aki kondiciora sportol, az nyugalmi allapotban altalaban kevesbe izzad. A taplalkozasban meg a füszereket erdemes kerülni.

2014. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moszuke ***** válasza:
100%
nem illúzióromboló.. sőt.. (de nem vagyunk egyformák)
2014. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

próbálja ki a nivea dezodort (fehér színű)

nekem egész nap csontszáraz marad tőle a felsőm, pedig akármi mást használok, izzadok mint egy ló... próba cseresznye... hátha

2014. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!