Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok arról ha egy nő a mindennapokban is hord magassarkút?

Figyelt kérdés
Nem gondoljátok cicababának azokat a nőket akik nem csak alkalmakra húznak magassarkút? 19 év feletti nőkről lenne szó.
2014. márc. 4. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
JA illik a ruhához akkor nincs problem :)
2014. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Imadom! Egyszeruen leg noiesebb! :)
2014. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felőlem azt hord, amit akar.
2014. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy szoknyát vegyen hozzá, csodálatos lábakkal örvendeztet meg :)
2014. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz nőként írom de imádom a magassarkút mert picire sikerült nőnöm! :)

Lehet nagyon szép darabokat venni ami egyáltalán nem cicababás csak szimplán nőies. De olyat nyugodtan hordhatsz ami neked kényelmes és még az önbizalmadat is növelheti!

2014. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sztem nőies. nekem bejön. nem cicababás, sztem sokkal általánosabbnak kéne lennie, hogy egy felnőtt nő magassarkút hord. manapság már szinte ritkaságszámba megy az igényes, nőiesen öltözködő nő, minden csajon, akár fiatal akár 40-es farmergatyát meg tornacsukát látok.


23/F

2014. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!