Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mindennapokban egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindennapokban egy nagyon magabiztos ember vagyok, ismerkedésnél sincsenek soha problémáim, mégis ha valaki nagyon tetszik, teljesen zavarba jövök és nem tudom az igazi, belevaló énem megmutatni, hanem csak bénázok. Hogy lehetne ezt leküzdeni? 22 L

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 14:53
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
én is ilyen voltam, nekem az élet más területén szerzett egyéb sikerek, magabiztosság hozta meg az áhított áttörést, de lassan és kínkeservesen... Sok gyakorlás kellett hozzá. Mondjuk még ma is tudok néha kuka lenni ha nagyon kinézek magamnak vkit és alakul vmi ismerkedés :D
2013. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez általában így van. Nem kell rajta csodálkozni.

Akitől nem akarunk semmi komolyat ott tökmindegy h mi lesz a végeredmény. itt meg nem.

2013. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!