Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom ezt így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom ezt így?

Figyelt kérdés

Szégyen amit a saját korosztályom művel. Mivel szoktam kísérgetni egy Dj-t bulikba, így sokszor látom mit művelnek az emberek. Van hogy fiatal lánykák 20kg vakolattal mászkálnak csak, hogy nagy lánynak tűnhessenek, oda adják magukat csak úgy a fiúknak. Vajon az előző generáció hol ronthatta el, hogy ilyen lett a mostani generáció?

Itt is mikor olvasgatok, néha megáll bennem a vér sok hülye láttán.. Nagyon sok kérdés és nincs rá elég válasz úgy érzem.



2014. márc. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
jól gondolod, de nem csak az ősök a hibásak, hanem mi is
2014. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És miben gondolod?
2014. márc. 4. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ebben a generációban vagyok, de nem állok be a sorba. Szerintem nagy részt a szülők hibája, elkényeztetés, ilyenek. Amiket hallok az osztálytársaimtól, pl: fent volt az emeleten(az egész az övé), éhes volt és Felhívta az anyját, aki meg lent volt, hogy készítsek neki egy szendvicset. Kettőt vitt fel neki... Meg van erről is a véleményem. Mellesleg, ő havi 15000 zsebpnzt kap és ha kell vmi ruha vagy mozira pénz akkor arra adnak külön... Egy másik osztálytársam "csak" 10000-t kap, most ajándékba csak úgy, kapott egy 250 000 biciklit. Hát, oké. Én zsebpénzt sem kapok, ruhát vagy egyéb cuccot is csak szülinapkor. Nem bántak velem úgy mint egy kisbabával, akire vigyázni kell. Egyszóval, jó nevelést kaptam.

Szerintem az is durva, hogy körbenézek és mindenki ugyan olyan, a legújabb és legdrágbb cuccokban jár. Kb 6 rockert ismerek a közelemben... Ez a szám nagyon kicsi...

2014. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2014. márc. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!